» » پروانه کوهیان: هندبالیست‌های خوب دارند از دست می‌روند

پروانه کوهیان: هندبالیست‌های خوب دارند از دست می‌روند

در تاریخ : 15.04.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1341
پروانه کوهیان: هندبالیست‌های خوب دارند از دست می‌روندهندبالیست‌های اصفهان از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد دارند اما منتظر تصمیم هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن هستند. اگر دیر اقدام کنند، آن‌ها از دست‌مان می‌روند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، پروانه کوهیان سرمربی فصل گذشته هندبال بانوان ذوب‌آهن در خصوص مشخص شدن شرایط تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن برای فصل آینده اظهار داشت: تاکنون که هیچ خبری در این خصوص از سوی باشگاه به ما اعلام نشده و اصلاً من اطلاعی در این مورد ندارم.
وی گفت: اگر قرار باشد باشگاه امسال هم در رشته هندبال تیمداری کند، چه من و چه هر کس دیگری هم که قرار باشد هدایت تیم را به عهده بگیرد، باید تا الان تمرینات تیم شروع شده باشد چون مسابقات از دوم مهرماه آغاز می‌شود.
کوهیان ادامه داد: یکی، دو بار هم به باشگاه ذوب‌آهن مراجعه کردیم و هم با مسئول بانوان و هم با معاون باشگاه صحبت کردیم اما گفتند تا هیئت مدیره باشگاه جلسه برگزار نکند و به‌طور قطعی اسامی رشته‌هایی را که قرار است امسال در آن‌ها تیمداری کند، اعلام نکند ما نمی‌توانیم چیزی را اعلام کنیم.
سرمربی فصل گذشته تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن افزود: تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ برتر باید تا الان به فدراسیون اعلام آمادگی می‌کردند اما هنوز هم فرصت اعلام آمادگی دارند.
وی تصریح کرد: بدنسازی بازیکنان باید تا الان تمام می‌شد و تمرینات کار با توپ آن‌ها را شروع می‌کردیم اما هنوز چیزی مشخص نیست و تمرینات شروع نشده است در حالی‌که اصلاً نباید تمرینات تیم تعطیل شود. سال گذشته هم تیم دیر بسته شد.
کوهیان بیان کرد: باید باشگاه ذوب‌آهن فقط سالن را در اختیار بازیکنان قرار می‌داد تا تمریناتشان را انجام دهند ولی قراردادی با بازیکنان نمی‌بستند تا تکلیف برنامه‌هایشان مشخص می‌شد. در این صورت حتی اگر تیم منحل می‌شد، بازیکنان از نظر بدنی آماده بودند و می‌توانستند جذب تیم‌های دیگر شوند و اگر باشگاه ذوب‌آهن امسال هم تیمداری می‌کرد، ادامه برنامه‌هایشان را اجرا می‌کردند.
وی اضافه کرد: در حال حاضر ما منتظریم که ببینیم باشگاه چه تصمیمی در این مورد می‌گیرد.
سرمربی فصل گذشته تیم هندبال ذوب‌آهن گفت: بازیکنان تیم سرگردان هستند و نمی‌دانند تکلیفشان چیست. تعدادی از آن‌ها از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارند، اما منتظر جواب باشگاه ذوب‌آهن هستند. خانواده‌های آن‌ها هم راضی نیستند که فرزندانشان برای تیم‌های غیر اصفهانی بازی کنند.
وی ادامه داد: اگر باشگاه امسال هم در هندبال بانوان تیمداری کند و از من بخواهند که هدایت تیم را به عهده بگیرم قبول می‌کنم و در این تیم می‌مانم.
کوهیان افزود: اگر هیئت مدیره باشگاه به‌ زودی تصمیم نهایی خود را نگیرد، بازیکنان خوبی را که در اصفهان داریم از دست خواهیم داد.
پروانه کوهیان: هندبالیست‌های خوب دارند از دست می‌روند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان