» » علی ربیع دولت آبادی: اصفهان حرف‌های زیادی در هندبال ساحلی دارد

علی ربیع دولت آبادی: اصفهان حرف‌های زیادی در هندبال ساحلی دارد

در تاریخ : 27.04.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1572
علی ربیع دولت آبادی: اصفهان حرف‌های زیادی در هندبال ساحلی داردسرمربی تیم هندبال ساحلی پیام صنعت فولاد سپاهان معتقد است که این دوره از مسابقات هندبال ساحلی در سطح بالایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان،علی ربیع سرمربی تیم هندبال ساحلی پیام صنعت فولاد سپاهان با بیان اینکه سطح این دوره از مسابقات بالا بود، اظهار داشت: در این دوره از مسابقات بازی‏‌ها نزدیک به هم بود و اکثر نتایج با ضربات پنالتی مشخص شد که این امر نشان از سطح خوب تیم‌‏ها و بازیکنان است.
وی با بیان اینکه مربیان و بازیکنان همه تیم‏‌ها در سطح خوبی بودند، افزود: تمام هشت تیم راه یافته به مرحله دوم مسابقات با آمادگی کامل به مصاف حریفان‏شان رفتند زیرا می‏توانستند از تیم‌‏های حذف شده در مرحله یک، دو بازیکن بگیرند.
ربیع ادامه داد: اصفهان همیشه در هندبال ساحلی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در این دوره نیز بازیکنان‏مان با تعصب بالایی در هر مسابقه ظاهر شدند و در نهایت توانستیم قهرمان شویم.
سرمربی تیم هندبال ساحلی پیام صنعت با بیان اینکه این دوره از مسابقات همزمان با اردوی آمادگی ملی پوشان در اصفهان برگزار شد، گفت: ملی پوشان بعد از این مسابقات، استراحت و سپس برای بازی‏‌های آسیایی خود را آماده می‏‌کنند.
علی ربیع دولت آبادی: اصفهان حرف‌های زیادی در هندبال ساحلی دارد
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان