» » قهرمانی اصفهان در هندبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد

قهرمانی اصفهان در هندبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد

در تاریخ : 07.05.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1508
قهرمانی اصفهان در هندبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد مسابقات دسته دو دانشجویان پسر دانشگاه آزاد با قهرمانی اصفهان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مسابقات دسته دو دانشجویان پسر دانشگاه آزاد با حضور 10 تیم از 28 تیر تا 4 مرداد ماه به میزبانی همدان برگزار شد که در پایان تیم های اصفهان، کرمان و آذربایجان شرقی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.در این مسابقات قوانین جدید داوری اجرا شد.
تیم های اصفهان و کرمان به دسته یک مسابقات دانشجویان دانشگاه آزاد صعود کردند و و تیم های قم و خراسان جنوبی به دسته سه این مسابقات سقوط کردند.
مسابقات دانشجویان دانشگاه آزاد هر سال با حضور 40 تیم در سه دسته یک، دو و سه برگزار می شود.
به همین منظور مراسم تجلیلی با حضور رئیس السادات رئیس دانشگاه آزاد شاهین شهر، سید حسن افتخاری رئیس هیات هندبال استان اصفهان و مهدی اعراب سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر برای کادرفنی و اعضای تیم دانشگاه آزاد اصفهان برگزار شد.
سید حسن افتخاری در این مراسم ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه آزاد اصفهان و شاهین شهر گفت: امسال نیز به دنبال برگزاری مسابقات هندبال دانشجوئی استان اصفهان هستیم و امیدواریم با همکاری دانشگاه ها بهتر از سال های گذشته این رقابت ها را برگزار نمائیم.
قهرمانی اصفهان در هندبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان