» » درخشش موسوی با تیم هندبال دینامو بخارست در سفر دور اروپا

درخشش موسوی با تیم هندبال دینامو بخارست در سفر دور اروپا

در تاریخ : 25.05.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1565
درخشش موسوی با تیم هندبال دینامو بخارست در سفر دور اروپادرخشش سید علیرضا موسوی در تیم هندبال دینامو بخارست زمینه ساز حضور بازیکنان دیگری از اصفهان در رومانی می شود.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، این روزها در حالی تیم هندبال دینامو بخارست رومانی برای حضور هرچه موفق‌تر در لیگ این کشور و اروپا راهی سفر اروپایی خود شده که از سه لژیونر ایرانی‌اش تنها سید علیرضا موسوی را در اختیار دارد و از وجود برادران استکی به دلیل دیر آماده شدن روادیدشان محروم است.
سید علیرضا موسوی نخستین لژیونر اصفهانی هندبال ایران بود که پس از دو فصل تجربه بازی کردن در لیگ مجارستان، سال پیش راهی رومانی و دینامو بخارست شد و با بازی‌های درخشانش در این فصل، زمینه‌ساز حضور چند بازیکن ملی‌پوش دیگر مثل برادران استکی و رحیم مومنی‌زاده به لیگ رومانی شده است.
این ملی‌پوش هندبال که هم اکنون با تیمش در سفر اروپایی در اسلوونی به سر می‌برد از بازی‌های تدارکاتی و آخرین وضعیت خود گفت: خوشبختانه فصل گذشته در سایه تمرینات منظم چنان ظاهر شدم که مسئولين باشگاه دینامو بخارست خواهان جذب چند بازیکن دیگر ایرانی شدند و به جز برادران استکی که با مشورت من به دینامو پیوستند، چند بازیکن دیگر از جمله رحیم مومنی‌زاده هم مورد توجه باشگاه‌های دیگر قرار گرفتند. وضعیت من هم اکنون در تیم قهرمان لیگ رومانی عالی است و برای کسب آمادگی لازم و موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا هم اکنون در اسلوونی به سر می‌بریم.
وی افزود: سفر ما با رفتن به اتریش آغاز شد که با دو برد متوالی برابر قهرمان این کشور همراه بود. بعد راهی مجارستان شدیم و در مصاف با وسپرم، نایب قهرمان باشگاه‌های اروپا در پی تساوی 14 بر 14 در نیمه اول، در نهایت 30 بر 27 باختیم. هم اکنون در اسلوونی هستیم که پس از انجام یک بازی راهی آلمان خواهیم شد.
ملی‌پوش هندبال ایران در پاسخ به این سئوال که در آلمان با چه تیم‌هایی بازی خواهند کرد گفت: بازی با تیم‌های هامبورگ، ماگدبورگ، اشتوتگارت و کیل، قهرمان بوندس‌لیگا از قبل هماهنگ شده که در خاتمه این بازی‌ها به رومانی برخواهیم گشت تا آماده بازی سوپر جام شویم.
وی با اشاره به اضافه شدن برادران استکی گفت: مسئولين دینامو امسال با جذب بازیکنان جدید از جمله استکی‌ها که به دلیل نداشتن روادید در تور اروپایی غایب بودند، حساب ویژه‌ای در لیگ قهرمانان اروپا گشوده‌اند.
سید علیرضا موسوی در خاتمه عنوان داشت: رومانیایی‌ها در سال‌های نه چندان دور همواره جزو تیم‌های برتر جهان و اروپا بوده‌اند و حالا تلاش دارند تا دوباره جایگاه قبلی خود را به دست آورند.
درخشش موسوی با تیم هندبال دینامو بخارست در سفر دور اروپا
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان