» » دانشگاه آزاد نجف آباد قهرمان مسابقات هندبال دسته سوم کشور

دانشگاه آزاد نجف آباد قهرمان مسابقات هندبال دسته سوم کشور

در تاریخ : 11.06.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1406
دانشگاه آزاد نجف آباد قهرمان مسابقات هندبال دسته سوم کشورتیم هندبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با غلبه بر نماینده قزوین، فاتح مسابقات هندبال برادران دسته سوم مراکز و واحد های دانشگاه آزاد سراسر کشور در اردبیل شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، تیم هندبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با غلبه بر نماینده قزوین، فاتح مسابقات هندبال برادران دسته سوم مراکز و واحد های دانشگاه آزاد سراسر کشور در اردبیل شد.
در دیدار پایانی تیم واحد نجف آباد در یک بازی قابل قبول با نتیجه 27 بر 17 نماینده قزوین را شکست داد و در سکوی نخست این دوره از رقابت ها قرار گرفت.
دو تیم نجف آباد و قزوین ضمن صعود به دسته دوم رقابت ها جواز حضور در المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه آزاد سراسر کشور که در اسفند ماه سال جاری در بوشهر برگزار می شود را به دست آوردند.
تیم چهارمحال و بختیاری نیز در پایان این رقابت ها با غلبه بر تیم علوم و تحقیقات با یک امتیاز اختلاف و با نتیجه 17 بر 16 در جای سوم قرار گرفت.
تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در تابستان سال جاری پیش از برگزاری این دوره مسابقات میزبان مسابقات فوتسال دسته دو برادران نیز بود.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان