» » رحیمی‌زاده: قانون باید کامل اجرا شود

رحیمی‌زاده: قانون باید کامل اجرا شود

در تاریخ : 28.02.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2126
 رحیمی‌زاده: قانون باید کامل اجرا شودتمام عواقب بیرون کشیدن تیم را به جان خریدم تا حداقل اعتراضمان را نشان داده باشیم و تلنگری برای مسئولان باشد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان درباره اتفاقات دیدار 2 تیم سپاهان و شهرداری تبریز اظهار داشت: تیم سپاهان بازی را خیلی خوب آغاز نکرد اما در مدت 20 دقیقه تیم انسجام همیشگی خود را به دست آورد و به خوبی میدان را کنترل کرد.
وی با اشاره به صحنه‌های مورد اعتراض این بازی افزود: در اوایل نیمه دوم یکی از بازیکنان شهرداری اخراج موقت شد اما زودتر از پایان 2 دقیقه به زمین برگشت که این موضوع مورد اعتراض ما قرار گرفت و ناظر هم پذیرفته و به داور گوشزد کرد.
سرمربی تیم هندبال سپاهان گفت: در این صحنه داور بدون توجه به این موارد تنها اعتراض کادرفنی شهرداری را در نظر گرفت و اخراج دوباره بازیکن شهرداری را انجام نداد در صورتی که با اعمال این قانون تبریز 2 دقیقه 4 نفره می‌شد، با این وجود ما پس از اعتراض به بازی برگشتیم.
وی بیان کرد: این دیدار ادامه یافت تا لحات حساس بازی یعنی یک دقیقه و 10 ثانیه مانده به پایان دیدار که شهرداری یک گل دیگر زد و اختلاف آنها با ما 2 امتیاز شد که در این صحنه زننده گل یعنی بازیکن خارجی آنها خود را به حالت تمارض روی زمین انداخت و مسائل از اینجا شروع شد.
رحیمی‌زاده با انتقاد از عملکرد داوران تصریح کرد: در صحنه مذکور بازیکن خارجی از زمین خارج شد و داور ادامه بازی را اعلام کرد در این مدت تا 43 ثانیه مانده به پایان دیدار ما یک خطا و یک پنالتی گرفتیم اما در لحظه زدن پنالتی تازه متوجه شدیم تیم حریف با 7 بازیکن مقابل ما بازی می‌کند.
وی افزود: ما با توجه به این مسئله اعتراض کردیم و داور اعلام کرد که در جریان بازی با علامت نشان داده که بازیکن خارج شده می‌تواند وارد زمین شود در حالی که ما چنین قانونی را فقط در هندبال ساحلی داریم و در هندبال سالنی به هیچ وجه چنین چیزی سابقه نداشته است.
سرمربی تیم هندبال سپاهان گفت: احساس کردیم داوران قانون را دور می‌زنند به همین دلیل برای اعتراض به این تصمیم تیم را بیرون کشیدیم اما در لحظه ورود ما به رختکن داوران با مشورت این اشتباه را پذیرفتند و قصد بازگرداندن تیم ما را به زمین داشتند.
وی بیان کرد: اما داوران فقط 4 نفره شدن حریف را قبول کردند در حالی که این اشتباه از زمان گل شهرداری یعنی یک دقیقه و 10 ثانیه مانده به بازی اتفاق افتاد که بازیکن خارجی خود را به مصدومیت زد و ما اعلام کردیم که بازی باید از لحظه تخلف ادامه یابد که به طور قطع می‌توانستیم حداقل بازی را به تساوی بکشانیم اما باز هم قبول نکردند.
رحیمی‌زاده با اشاره به اعمال همین قانون در یک بازی بین‌المللی و با نظارت توکلی داور همین دیدار، تصریح کرد: ما وقتی دیدیم که قانون قرار نیست به طور کامل اجرا شود به نشانه اعتراض تیم را به طور کامل بیرون کشیدیم و بازی را نیمه تمام رها کردیم.
وی به تشکیل جلسه کمیته انصباطی ویژه این دیدار در روزهای آینده اشاره و تاکید کرد: به طور قطع نتیجه این جلسه به ضرر تیم ما خواهد بود و از سوی باشگاه هم تنبیه برای ما در نظر گرفته می‌شود اما تمام عواقب را به جان خریدم و تیم را بیرون کشیدم تا حداقل اعتراضمان را نشان داده باشیم.
سرمربی تیم هندبال سپاهان بیان کرد: در 3 بازی مختلف سپاهان همینطور قربانی ناداوری شد و داوران را محروم یا جریمه کردند که این مسائل برای ما سودی نداشت و تنها سبب شد ما با از دست دادن امتیازات از رده دوم به جایگاه چهارم سقوط کنیم.
وی خاطرنشان کرد: این مسئله به طور قطع به ضرر ما تمام می‌شود اما این کار را کردیم تا مسئولان به هوش باشند و برای جلوگیری از این ناداوری‌ها و قضاوت‌های نادرست کاری کنند.
 رحیمی‌زاده: قانون باید کامل اجرا شود
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان