» » دیدار خانواده هندبال با محسن طاهری

دیدار خانواده هندبال با محسن طاهری

در تاریخ : 27.07.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 761
دیدار خانواده هندبال با محسن طاهریخانواده هندبال استان اصفهان برای عرض تبریک با مدیر عامل جدید باشگاه فولادمبارکه سپاهان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، خانواده هندبال استان اصفهان با محسن طاهری مدیر عامل جدید باشگاه فولادمبارکه سپاهان برای عرض تبریک دیدار و گفتگو کردند. محسن طاهری یک عضو از خانواده بزرگ هندبال می باشد که در راس باشگاه بزرگ فولاد مبارکه سپاهان قرار گرفته که این افتخاری برای جامعه هندبال کشور می باشد. با بودن و احمدرضا فقیهی و محسن کرباسچی در معاونت های باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن می توان گفت که هندبال اصفهان علاوه بر آقایی در کشور در امر مدیر پروری آن هم مدیریت ورزش نیز سرآمد می باشد.
محسن طاهری سرد و گرمی این ورزش را چشیده است و به طور حتم می تواند کشتی سپاهان را با آرامش به ساحل برساند.
در این دیدار سیدحسن افتخاری رئیس هیات هندبال استان اصفهان و دیگر همراهان این انتصاب را به طاهری تبریک گفتند و اظهار امیدواری کردند که با آمدن وی باشگاه فولادمبارکه سپاهان در اکثر رشته های ورزشی به ویژه هندبال فعالیت کند.
محسن طاهری در ادامه گفت: سیاست بنده این است که یک باشگاهی مثل سپاهان نباید تنها در یک یا دو رشته فعال باشد و با جلساتی که با هیئت مدیره خواهیم داشت برای سال آینده برنامه ریزی خاصی جهت فعالیت در رشته های دیگر خواهیم داشت.
همچین در این دیدار در مورد تعاملات و همکاری های دو جانبه باشگاه سپاهان با هیات هندبال بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است برخی از هندبال اصفهان صندلی های ویژه ایی در فدراسیون این رشته دارند که بازهم نشان از مدیریت پروری هندبال اصفهان است.
دیدار خانواده هندبال با محسن طاهری
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan