» » علیرضا حبیبی سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان شد

علیرضا حبیبی سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان شد

در تاریخ : 27.07.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1227
علیرضا حبیبی سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان شد
عليرضا حبيبي به مدت يک سال رهبري تيم هندبال شهرداري كاشان را در بيست و نهمين دوره مسابقات ليگ برتر هندبال بر عهده گرفت.

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مدير تيم هندبال شهرداري كاشان از توافق باشگاه شهرداري كاشان با عليرضا حبيبي مربي سابق تيم ملي هندبال ايران خبرداد.
حسن حاج باقري مدير تيم هندبال شهرداري كاشان گفت: عليرضا حبيبي كه در حال حاضر در خارج از كشور بسر مي برد با باشگاه شهرداري كاشان به توافق رسيده است و به مدت يكسال سكان و رهبري تيم هندبال شهرداري كاشان را در مسابقات ليگ برتر هندبال باشگاههاي كشور را بر عهده خواهد داشت.
وي افزود: با توجه به عقب افتادن بازيهاي ليگ برتر هندبال باشگاههاي كشور به 20 آبانماه قرار است در هفته جاري با آمدن عليرضا حبيبي از بازيكنان بومي و غير بومي تيم شهرداري كاشان تست گيري شود.
حاج باقري در ادامه با اشاره به سابقه مربي جديد تيم هندبال شهرداري كاشان، يادآور شد: عليرضا حبيبي پيش از اين مربيگري تيم هاي هندبال پرسپوليس تهران، صنام، سپاهان اصفهان و آخرين مربيگري خود را با تيم هندبال ثامن الحجج مشهد و كسب عنوان نايب قهرماني ليگ برتر هندبال كشور با اين تيم بوده است.
وي افزود: عليرضا حبيبي همچنين مربيگري تيم ملي هندبال ايران در بازيهاي آسيايي 2010 گوانژو و كسب مقام نايب قهرماني بازيهايي آسيا و حضور را در مسابقات هندبال جهاني قطر با تيم ملي هندبال ايران را در كارنامه خود دارد.
علیرضا حبیبی سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان شد
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان