» » اعظم قینانی: نیاز به جذب بازیکن داریم

اعظم قینانی: نیاز به جذب بازیکن داریم

در تاریخ : 11.08.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 961
اعظم قینانی: نیاز به جذب بازیکن داریمسرمربی تیم هندبال بانوان سپاهان گفت: بازیکنان تیمم جوان هستند و تجربه حضور در مسابقات لیگ را ندارند و امسال برای آن‌ها حکم کسب تجربه را دارد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، اعظم قینانی در خصوص برتری تیمش مقابل شهرداری بم، اظهار داشت: شهرداری بم تیم قدرتمند و پرمهره‌ای است و سال‌های زیادی تجربه حضور در لیگ و مسابقات را دارد.
سرمربی تیم هندبال بانوان سپاهان ادامه داد: تیم شهرداری بم بازیکنان خوبی دارد. 2 نفر از آن‌ها سابقاً ملی‌پوش بودند و با تجربه. آنها از نظر سرعت و قدرت تیم خیلی خوب بودند. این تیم امسال دروازه‌بان خارجی گرفته که البته کارت او صادر نشده بود و در بازی روز گذشته نتوانست در زمین باشد.
قینانی گفت: با توجه به اینکه بازیکنان من تجربه حضور در مسابقات لیگ را ندارند و امسال اولین سال تجربه آن‌ها محسوب می‌شود اما سعی کردیم از مهره‌هایی که داریم به نحو احسن استفاده کنیم. 2 نفر از بازیکنان خیلی خوبم آسیب‌دیده هستند که در حال حاضر نمی‌توانند با تیم همراه باشند و تحت درمان هستند و امیدوارم به بازی‌های بعدی برسند.
سرمربی تیم هندبال بانوان سپاهان افزود: روز جمعه 14 آبان ماه در سالن شهید سجادی میزبان تیم تأسیسات دریایی تهران هستیم. این تیم بسیار قوی است و فصل گذشته مقام سوم لیگ برتر را کسب کرد. این تیم بازیکنان با تجربه‌ای دارد و از مهره‌های خوبی برخوردار است.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به مصاحبه‌های قبلی خود، آیا به‌ عنوان سرمربی در تیم سپاهان ماندنی شد، اظهار داشت: من همیشه سپاهانی بودم. زمانی‌ هم که بازیکن بودم برای سپاهان بازی می‌کردم تا الان که چهار سال است سرمربی تیم هندبال سپاهان در 2 بخش نونهالان و نوجوانان بودم و افتخار می‌کنم که سپاهانی هستم. همچنین خوشحالم که کادر فنی و بازیکنان خوبی دارم و از آن‌ها راضی‌ام.
قینانی ادامه داد: در حال حاضر تیم‌ مشکل خاصی ندارد اما تیم جوانی دارم و نیاز به گرفتن چند بازیکن داریم تا مسیر را تا انتهای لیگ بهتر طی کنیم. اگر شرایط باشگاه طوری باشد که بتوانیم برای نیم‌فصل دوم بازیکن اضافه کنیم حتماً این‌ کار را می‌کنیم.
اعظم قینانی: نیاز به جذب بازیکن داریم
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان