» » کناره‌گیری محسن طاهری از سرمربیگری تیم ملی هندبال

کناره‌گیری محسن طاهری از سرمربیگری تیم ملی هندبال

در تاریخ : 18.08.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1093
 کناره‌گیری محسن طاهری از سرمربیگری تیم ملی هندبالمحسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان و سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان، با ارسال نامه‌ای از سمت سرمربی‌گری تیم ملی استعفا کرد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، محسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان و سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان، با ارسال نامه‌ای از سمت سرمربی‌گری تیم ملی استعفا کرد.
در نامه طاهری آمده است: سلام می‌کنم بر شما و تمامی دوستان و همدلان همکار، به آنانی که در فدراسیون هندبال همواره در کار کوشا بودند و برای اعتلای نام ایران اسلامی تلاشی مضاعف داشته‌اند؛ امیدوارم در این مدت سپری شده که وظیفه کمک و هدایت تیم ملی هندبال جمهوری اسلامی ایران را بر عهده داشته‌ام، توانسته باشم بخش کوچکی از حقی که هندبال ایران بر گردن این حقیر داشته را ادا کنم.
در بخش دیگر این نامه آمده است: همان‌گونه که مستحضر هستید به علت فشار کاری و مسؤولیت جدیدی که در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بر عهده گرفته‌ام، از سمت خود در تیم ملی هندبال بزرگسالان استعفا می‌دهم؛ برخود لازم می‌دانم که اعلام کنم همیشه و همه جا خود را در کنار شما می‌دانم و هر کمک و یاری که در راه اعتلای هندبال ایران از دستم بر آید را دریغ نخواهم کرد.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان