» » علیرضا حبیبی: بازیکنان ما از آمادگی تاکتیکی و فیزیکی مناسبی برخوردار نبودند

علیرضا حبیبی: بازیکنان ما از آمادگی تاکتیکی و فیزیکی مناسبی برخوردار نبودند

در تاریخ : 22.08.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1378
علیرضا حبیبی: بازیکنان ما از آمادگی تاکتیکی و فیزیکی مناسبی برخوردار نبودندبازیکنان ما پیش از آغاز رقابت ها تمرینات خوبی نداشتند و برای همین از آمادگی تاکتیکی و فیزیکی خوبی در بازی مقابل سپاهان اصفهان برخوردار نبودند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، علیرضا حبیبی سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان با بیان این مطلب گفت: تیم ما حدود 10 روز تمرین خوب داشت و با وجودی که بازیکنان خوبی گرفته ایم آن ها آمادگی مناسب را برای بازی امروز نداشتند.
وی با بیان این که سپاهان تیم بسیار خوبی است و بیش از سه ماه تمرینات اساسی داشته و یکی از آماده ترین تیم های لیگ برتر است افزود: تیم ما هماهنگی لازم را نداشت اما دیدار امروز نزدیک و پایاپای بود و ما در آخر بازی با یکی دو اشتباه پیروزی را از دست دادیم.
وی با اشاره به این که حدود 10 روز است که تیم هندبال شهرداری کاشان به صورت کامل جمع شده است تصریح کرد: تا آخر لیگ فراز و نشیب های زیادی داریم و تیم کاشان هفته آینده چهره واقعی خود را نشان خواهد داد.
وی جمع بندی خود را از این بازی خوب ارزیابی کرد و گفت: دو داور بازی امروز هم خیلی خوب قضاوت کردند.
دیدار تیم های شهرداری کاشان و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان از چارچوب هفته اول لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور با تساوی 23 بر 23 به پایان رسید.
علیرضا حبیبی: بازیکنان ما از آمادگی تاکتیکی و فیزیکی مناسبی برخوردار نبودند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان