» » محسن طاهری: قضاوت خوبی از داوران بازی شاهد بودیم

محسن طاهری: قضاوت خوبی از داوران بازی شاهد بودیم

در تاریخ : 23.08.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 826
محسن طاهری: قضاوت خوبی از داوران بازی شاهد بودیمسرمربی تیم هندبال سپاهان گفت: در مقابل تیم ملی ایران بازی می‌کردیم، تبریک می‌گویم به بازیکنان تیم که نتیجه زحمات تمرینات دوماهه‌مان را گرفتیم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، محسن طاهری سرمربی تیم هندبال سپاهان جمعه شب و پس از بازی شهرآورد اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در مقابل تیم ملی ایران بازی می‌کردیم، اکثر بازیکنان تیم شهرداری کاشان ملی ­پوش هستند؛ تبریک می‌گویم به بازیکنان تیم که نتیجه زحمات و تمرینات دوماهه‌مان را گرفتیم.
وی افزود: البته باید در لحظات آخر گل پیروزی را هم به ثمر می‌رساندیم و 2 امتیاز بازی را کسب می‌کردیم اما شرایط به شکلی رقم خورد که توپ وارد دروازه نشد و بازی مساوی به پایان رسید.
سرمربی تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: یک تیم داوری بین‌المللی مسابقه را قضاوت کردند، بالاخره موضوع اشتباه در داوری امری اجتناب‌ناپذیری است اما قطعاً این اشتباهات سهوی بوده است؛ اگر ما مربیان هم نقطه نظراتی را در بازی داشتیم دلیل بر خلل در امر داوری نیست، در کل قضاوت خوبی از داوران بازی شاهد بودیم.
وی در رابطه با تغییرات زیاد در ترکیب تیم سپاهان اصفهان عنوان کرد: برنامه تیم ما جوان‌گرایی است، همان‌طور که همه شاهد بودیم تیم جوانی را راهی مسابقات کردیم و امیدواریم حضور جوانان در ترکیب تیم ما، نتایج خوبی را رقم بزند و آینده را مال خود کنیم.
طاهری با اشاره به بازی هفته آینده این تیم در برابر نیروی زمینی تصریح کرد: هفته آینده در برابر تیم نیروی زمینی به میدان خواهیم رفت، همه بازی‌ها برای ما سخت خواهد بود چراکه بازیکنان ما، بازیکنان جوانی هستند اما با تمام توان برای کسب نتیجه به میدان خواهیم رفت.
محسن طاهری: قضاوت خوبی از داوران بازی شاهد بودیم
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان