» » علیرضا حبیبی: خستگی بازیکنان اشتباهات فردی را زیاد کرد

علیرضا حبیبی: خستگی بازیکنان اشتباهات فردی را زیاد کرد

در تاریخ : 06.09.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 703
 علیرضا حبیبی: خستگی بازیکنان اشتباهات فردی را زیاد کردبه دلیل حساسیت بازی و فاصله کم امتیازها در کل بازی، ریسک نکردیم، نفرات اصلی ما بازی کردند و نفرات جایگزین کمتر به میدان آمدند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، علیرضا حبیبی سرمربی هندبال شهرداری کاشان پس از بازی مقابل شهرداری ارومیه اظهار داشت: تیم شهرداری ارومیه از حضور دو بازیکن خارجی در ترکیب تیم خود سود می‌برد و هفته گذشته این تیم در مقابل صنعت مس کرمان که سال گذشته مقام سوم لیگ برتر را به دست آورد، پیروزی خوبی کسب کرد.
وی افزود: در این هفته ما دو بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم، امین یوسف نژاد در این بازی حضور نداشت و مجتبی حیدرپور که به دلیل شکستگی انگشت دست در بازی گذشته مصدوم شد به این بازی نرسید.
سرمربی تیم شهرداری کاشان گفت: بازی خوبی انجام شد و توانستیم در پایان بازی را با اختلاف 5 گل به سود خود به پایان برسانیم و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کنیم، امیدواریم همین روند در بازی‌های بعدی هم ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد: بازی سختی را شاهد بودیم، تیم حریف هم بازی بسیار خوبی را ارائه داد؛ به دلیل حساسیت بازی و فاصله کم امتیازها در کل بازی، ریسک نکردیم، نفرات اصلی ما بازی کردند و نفرات جایگزین کمتر به میدان آمدند، به همین دلیل فشار زیادی به بازیکنان وارد شد و تمرکز کمتری روی بازی داشتند و اشتباهات فردی زیاد شد.
حبیبی تأکید کرد: بازی‌های سختی در انتظار ماست، هیچ تیمی در حال حاضر در لیگ برتر، تیم آسانی نیست و با توجه به شرایط لیگ، از دست دادن هر امتیاز در نهایت به ضرر ما تمام می‌شود؛ سعی می‌کنیم با دید باز نسبت به بازی‌ها وارد مسابقات شویم و با امتیاز بالاتر در جایگاهی که شایسته تیم است قرار بگیریم.
وی در رابطه با داوری بازی بیان کرد: قضاوت بازی خوب بود، دو داوری که بازی را قضاوت کردند ماه گذشته موفق به قرارگیری در بین داوران بین‌المللی فدراسیون جهانی شدند و باعث افتخار ما هستند.
سرمربی تیم شهرداری کاشان با اشاره به احتمال لژیونر شدن دو تن از بازیکنان تیم شهرداری کاشان عنوان کرد: پویا نوروزی و یکی دیگر از بازیکنان ما برای تست به آلمان و تونس سفر خواهند کرد و در صورت توافق، به تیم‌های مطرح‌شده خواهند پیوست؛ در صورت جدایی این دو بازیکن از تیم ما، قطعاً دو بازیکن جدید به ترکیب ما اضافه خواهند شد.
وی در رابطه با مصدومیت مجتبی حیدرپور اذعان داشت: مجتبی حیدرپور به مدت سه هفته در اختیار تیم نیست و باید دست او در گچ باشد، احتمالاً برای بازی با نفت و گاز گچساران که تیم ما میزبان هم هست به جمع ما اضافه خواهد شد.
حبیبی در رابطه با شرایط تیم عنوان کرد: با تمرینات منسجم‌تر و آماده شدن ورزشگاه اختصاصی باشگاه، تیم به هماهنگی بیشتری خواهد رسید و دغدغه فکری نخواهیم داشت.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان