» » ۱۳ بار قهرمانی ایران در کارنامه رحیمی‌زاده

۱۳ بار قهرمانی ایران در کارنامه رحیمی‌زاده

در تاریخ : 06.03.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2188
مجید رحیمی زاده بازیکن تیم هندبال سپاهان در دیدار امروز تیمش از دنیای بازیگری خداحافظی می‌کند۱۳ بار قهرمانی ایران در کارنامه رحیمی‌زاده
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان و کاپیتان سابق زردپوشان از همان بدو تأسیس تیم هندبال سپاهان یعنی سال‌های ۷۱ و ۷۲ به عضویت این تیم به مربیگری سیدحسن افتخاری درآمد.
وی در دوران بازیگری خود به جز سپاهان برای هیچ تیم دیگری به میدان نرفت (حتي در دوران سربازي) و ۱۳ بار با سپاهان به مقام قهرمانی ایران، یک مقام نایب‌قهرمانی و یک عنوان سومی در جام باشگاه‌های آسیا رسید که آخرین قهرمانی وی با سپاهان به فصل ۹۰-۹۱ بازمی‌گردد.
رحیمی‌زاده که در فصل ۹۱-۹۲ با مصدومیت مواجه بود به عنوان سرمربی سپاهان مشغول به کار شد و با وجود کوچ بسیاری از ستارگان هندبال سپاهان به تیم‌های دیگر، با تیمش بر سکوی سوم مسابقات ایستاد.
رحیمی‌زاده که با ۲۲ سال حضور در تیم هندبال سپاهان رکورددار بازی و قهرمانی با این تیم خود را نویدکیای هندبال سپاهان مي‌داند تصمیم دارد در دیدار امروز تیمش برابر صنعت مس کرمان در اصفهان از دنیای بازیگری خداحافظی کند.
رحیمی‌زاده که متولد سال ۱۳۵۳ است، از سال ۷۰ و در ۱۷ سالگی به عضویت تیم ملی درآمد و تا سال ۸۸ با تیم ملی در میادین مختلف به میدان رفت.
رحیمی‌زاده ۴۱ ساله علاوه بر رکورد بیشترین قهرمانی در لیگ برتر، از نظر سنی هم در میان بازیکنان فعلی لیگ رکورددار است و به گفته خودش درحال حاضر کنار بازیکنانی در سپاهان توپ می‌زند که در زمان عضویتش در تیم ملی هنوز به دنیا نیامده بودند.
روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان برای مجید رحیمی‌زاده آرزوی موفقیت می‌کند.
۱۳ بار قهرمانی ایران در کارنامه رحیمی‌زاده
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان