» » مجید رحیمی‌زاده:مس مانند ما نوسان زیاد داشته است

مجید رحیمی‌زاده:مس مانند ما نوسان زیاد داشته است

در تاریخ : 06.03.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2793
مجید رحیمی‌زاده:مس مانند ما نوسان زیاد داشته استسرمربی تیم هندبال سپاهان گفت: صنعت مس مانند تیم ما در طول این فصل نوسان زیاد داشته است ولی پیش‌بینی می‌کنم بازی سختی با آنها داشته باشیم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان،مجید رحیمی‌زاده در مورد دیدار امروز تیمش برابر مس کرمان اظهار داشت: مسی‌ها امسال تیم خوبی بسته بودند اما به نتایجی که مدنظرشان بود نرسیدند. این تیم مانند تیم ما در طول فصل نوسان زیادی داشت و مثلاً یک هفته تیم دوم جدول را شکست داد و هفته بعد، به نیروی زمینی قعرنشین باخت.
وی افزود: به همین دلیل نمی‌توان روی این تیم حساب ویژه‌ای باز کرد. البته صنعت مس از بازیکنان خوبی برخوردار است و درحال حاضر در جدول رده‌بندی هم بین تیم‌های چهارم به بعد هنوز رقابت وجود دارد و اختلاف امتیازها زیاد نیست، بنابراین فکر می‌کنم بازی سختی با این تیم داشته باشیم.
رحیمی‌زاده گفت: آنها می‌خواهند با کسب نتیجه در دو بازی آخر، خود را از نیمه دوم جدول بالا بکشند و پیش‌بینی می‌کنم دیدار امروز بازی زیبایی شود. با توجه به اینکه تیم شهرداری تبریز هم که با ما هم‌امتیاز است دو بازی بیرون از خانه با سبزوار و هپکو اراک دارد و احتمال عدم نتیجه‌گیری آنها وجود دارد، ما در صورت کسب نتیجه لازم در دیدار امروز به احتمال زیاد رده چهارمی خود را تثبیت خواهیم کرد.
وی در مورد پیشنهاد رئیس فدراسیون هندبال برای برگزاری لیگ آینده در دو گروه ۶ تیمی بیان داشت: اگر اشتباه نکنم در سال ۸۲ هم لیگ به صورت دو گروه ۶ تیمی برگزار شد و در ادامه مرحله پلی‌آف و ضربدری را داشتیم اما اشکال کار، کم بودن تعداد بازی‌ها بود. البته اگر این سیستم دوباره اجرا شود خوب است اما به نظر من حتی ۱۰ تیم قدرتمند هم کفایت می‌کند و بازی‌های بیشتری بین تیم‌هایی که رتبه‌های برتر را کسب می‌کنند برگزار شود.
سرمربی سپاهان ادامه داد: حتی می‌توان ۶ تیم برتر را به پلی‌آف بالای جدولی‌ها فرستاد و برای ۶ تیم دیگر هم پلی‌آف پایین جدولی‌ها را برگزار کرد و برای دیدارهای فینال و رده‌بندی هم سیستم لیگ‌های بسکتبال را پیاده‌سازی کرد.
رحیمی‌زاده که قصد دارد در دیدار امروز تیمش از دنیای بازیگری هندبال خداحافظی کند در این مورد هم گفت: از بدو تأسیس تیم هندبال سپاهان در سال ۷۲ و به مدت ۲۲ سال عضو این تیم هستم و با سپاهان ۱۳ بار به مقام قهرمانی لیگ ایران رسیدم. در این مدت به جز سپاهان در هیچ تیم دیگری به میدان نرفتم و حتی در دورانی که سرباز بودم از رفتن به تیم نیروی زمینی خودداری کردم که بعداً برایم مشکل ایجاد شد و حتی برای گذراندن خدمت سربازی به ایرانشهر زاهدان تبعید شدم!
وی اضافه کرد: امسال به دلیل مشکلاتی که در خط دفاعی تیم داشتیم، علاوه بر مربی‌گری بازی هم کردم اما دیگر نمی‌خواهم بازی کنم.
رحیمی‌زاده گفت: الان در سپاهان در کنار بازیکنانی بازی می‌کنم که زمانی که من در سال ۷۰ ملی‌پوش شدم اصلاً به دنیا نیامده بودند. در طول دوران بازیگری‌ام به دلیل مصدومیت‌ها حتی به کما هم رفتم ولی همیشه به سپاهان عشق ورزیده‌ام.
مجید رحیمی‌زاده:مس مانند ما نوسان زیاد داشته است
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان