» » سجاد استکی: می‌خواهم همیشه در اوج باشم

سجاد استکی: می‌خواهم همیشه در اوج باشم

در تاریخ : 29.09.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 641
سجاد استکی: می‌خواهم همیشه در اوج باشملژیونر اصفهانی و برترین گل‌زن هندبال اروپا هدف اش این است که همیشه در اوج بماند و جزو بهترین‌های دنیا باشد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سجاد و الله کرم استکی و علیرضا موسوی در تیم دینامو بخارست رومانی حضور دارند، رسانه‌های اروپایی به این سه لژیونر ایرانی لقب سه تفنگدار را داده‌اند. باوجودی که تیم دینامو بخارست به دور بعد لیگ قهرمانان اروپا صعود نکرد، اما هنوز هم سجاد استکی با 68 گل در رده اول بیشترین گلزنان اروپا قرار دارد. تیم دینامو بخارست در لیگ رومانی نیز با 13 برد، دو تساوی و یک باخت و داشتن 41 امتیاز در جایگاه نخست لیگ رومانی قرار دارد.
سجاد استکی در گفتگویی در مورد شرایط خود در لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: خدا را شاکرم که توانستم در لیگ‌های اروپایی خوب کار کنم و بدرخشم. اکنون رنکینگ یک گلزنان اروپا برای من است، امیدوارم که همین‌طور ادامه دهم و همیشه در اوج بمانم.
وی در مورد لقب سه تنفنگدار خاطرنشان کرد: به من، الله کرم و علیرضا موسوی از سوی رسانه‌های اروپایی لقبی داده شده که این لقب به سبب جنگندگی است که در بازی ها داریم. خدا را شکر آنقدر خوب بودیم که توانستیم در اروپا خوب ظاهر شویم.
بهترین گلزن اروپایی هدف خود را همیشه در اوج ماندن عنوان کرد و گفت: هدف ما این است که همیشه همین‌طور در اوج بمانیم و همیشه جزو بهترین‌های دنیا باشیم.
لژیونر ایرانی سطح لیگ برتر هندبال ایران را ضعیف دانست و بیان کرد: هندبال ایران شرایط بسیار ضعیفی دارد، اما خوشبختانه ما بازیکنان خیلی خوبی داریم. بازیکنانی که در باشگاه‌های ایرانی و یا در لیگ‌های و باشگاه‌های اروپایی خیلی خوب بازی می‌کنند.
سجاد استکی نخواست در مورد حضورش در تیم ملی هندبال ایران در مسابقات سال آتی صحبتی کند و پاسخ در مورد این موضوع را به بعد موکول کرد. اما آرزویش این است که تیم ملی قوی در ایران داشته باشیم. وی در این مورد تصریح کرد: آرزویم این است که تیم ملی قوی و خوبی داشته باشیم و بتوانیم علاوه بر آسیا در دنیا نیز بهترین نتایج را کسب کنیم و به بهترین سطح هندبال دنیا برسیم.
بهترین لژیونر هندبال ایران در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: به بازیکنان ایرانی پیشنهاد کرده که برای هدفی که دارند بجنگند و مطمئن باشند که به آن خواهند رسید.
سجاد استکی: می‌خواهم همیشه در اوج باشم
سجاد استکی: می‌خواهم همیشه در اوج باشم
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan