» » شکست میلی‌متری سپاهان /سپاهان اصفهان ۲۶ - صنعت مس کرمان ۲۷

شکست میلی‌متری سپاهان /سپاهان اصفهان ۲۶ - صنعت مس کرمان ۲۷

در تاریخ : 08.03.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2557
شکست میلی‌متری سپاهان /سپاهان اصفهان ۲۶ - صنعت مس کرمان ۲۷تیم هندبال سپاهان در آخرین دیدار خانگی خود در فصل جاری لیگ برتر، برابر مس کرمان شکست خورد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، در ادامه هفته بیست و سوم لیگ برتر هندبال، سپاهان روز چهارشنبه و در آخرین دیدار خانگی خود در فصل جاری لیگ برتر به مصاف صنعت مس کرمان رفت.
بازی با برتری نسبی سپاهان آغاز شد اما بازیکنان این تیم در ادامه چند موقعیت خوب گلزنی را از دست دادند تا مس بازی را به تساوی بکشاند و در ادامه حتی جلو بیفتد.
تیم میهمان با حساب ۱۱ بر ۱۰ پیش بود که خضر النحاس بازیکن لبنانی سپاهان گل زیبایی را از فاصله زیاد وارد دروازه حریف کرد تا سپاهان بازی را به تساوی بکشاند. این دیدار در دقایق پایانی نیمه نخست مساوی دنبال می‌شد اما صنعت مس به لطف گلی که در ثانیه‌های پایانی و با زیرکی بازیکن این تیم به دست آمد، با پیروزی ۱۳ بر ۱۲ به رختکن رفت.
نیمه دوم با حمله زردپوشان آغاز شد که با واکنش موفق سعید حیدری‌راد دروازه‌بان ملی‌پوش مس کرمان همراه شد. در ادامه، بهروز نجفیان و علی شیرانی برای سپاهان گلزنی کردند تا همه چیز دوباره به سود میزبان شود. رسیدن سپاهان به امتیاز ۱۶ در مقابل ۱۴ امتیاز مس، سرمربی این تیم را مجبور به درخواست وقت استراحت کرد و این تیم در ادامه اختلاف را به حداقل رساند. در ۱۵ دقیقه پایانی این مسابقه حساب کار ۲۳ بر ۲۳ بود که دو واکنش پیاپی دروازه‌بان سپاهان مانع به ثمر رسیدن گل بیست و چهارم صنعت مس شد.
اخراج دو دقیقه‌ای سعید حیدری‌راد از زمین بهترین فرصت برای اصفهانی‌ها بود که ۲۵ بر ۲۳ پیش بیفتند اما با بازگشت او به مسابقه و واکنش‌های خوبش و کم‌دقتی سپاهانی‌ها در موقعیت‌های تک به تک، مس در فاصله دو دقیقه تا پایان مسابقه با حساب ۲۶ بر ۲۵ پیش افتاد.
اینجا بود که سپاهانی‌ها درخواست وقت استراحت کردند اما این مس کرمان بود که در بازگشت به زمین به گل رسید. گل شدن ضربه پنالتی اعلام شده به سود سپاهان هم فایده‌ای برای این تیم نداشت و شاگردان مجید رحیمی‌زاده در پایان این دیدار با نتیجه نزدیک ۲۷ بر ۲۶ مغلوب میهمان کرمانی خود شدند.
در پایان این مسابقه، مجید رحیمی‎زاده مربی- بازیکن تیم سپاهان طی مراسمی از دنیای بازیگری هندبال خداحافظی کرد.
با توجه به شکست شهرداری تبریز برابر ثامن‌الحجج سبزوار، سپاهان با ۲۰ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی باقی ماند؛ صنعت مس هم ۱۷ امتیازی شد و رده ششم را حفظ کرد.
شکست میلی‌متری سپاهان /سپاهان اصفهان ۲۶ - صنعت مس کرمان ۲۷
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan