» » علیرضا حبیبی: بازیکنان خسته بودند

علیرضا حبیبی: بازیکنان خسته بودند

در تاریخ : 12.10.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 988
علیرضا حبیبی: بازیکنان خسته بودندچند بازیکن جوان ما در لیگ که کمتر بازی داده شده بودند در هلند برای تیم ما بازی کردند و فراتر از انتظارات ظاهر شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، علیرضا حبیبی سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان درخصوص تورنمنت هندبال هلند اظهار داشت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و این تورنمنت یکی از معتبرترین مسابقات در اروپا است. در این دوره از مسابقات تیم‌های باشگاهی نروژ، لتونی، استونی، پرتغال و تیم ملی کره‌جنوبی به همراه دو تیم برتر لیگ هلند حضور داشتند که همین موضوع سطح مسابقات را بالاتر برده بود.
وی در ادامه افزود: ما بعد از یک سفر طولانی و 4 ساعت سفر با اتوبوس به محل برگزاری مسابقات رسیدیم و روز بعد باید برابر تیم قهرمان لیگ هلند به میدان می‌رفتیم. در بازی نخست تا دقیقه 40-50 بازیکنان، پایاپای با حریف پیش آمدند اما خستگی بازیکنان باعث شد تا در 10 دقیقه پایانی بازی، نتیجه را واگذار کنیم.
سرمربی تیم شهرداری کاشان یادآور شد: قرار بود پوریا نوروزی و امین یوسف‌نژاد به ترکیب تیم اضافه شوند اما این اتفاق نیفتاد. ما می‌خواستیم از بازیکنان لژیونر نیز در این مسابقات استفاده کنیم اما همزمانی تورنمنت هلند با تعطیلی لیگ های اروپا باعث شد تا بازیکنان استراحت کنند و برای دیدار با خانواده‌هایشان راهی ایران شوند.
وی تصریح کرد: در بازی دوم برابر نماینده استونی قرار گرفتیم بازیکنان با خستگی زیادی وارد زمین شدند چون عصر روز قبل یک بازی را برگزار کرده بودند و بلافاصله 9 صبح روز بعد وارد سالن شدند و فرصت کمی برای استراحت داشتند به علاوه ما در ایران هم تمرینات تیم‌مان را دیر آغاز کردیم همین موضوعات باعث شد تا با وجود برتری برابر این تیم در ثانیه‌های آخر بازی به تساوی کشیده شود.
حبیبی به دیدار برابر پرتغال اشاره کرد و گفت: در روز دوم مسابقات و به فاصله چهار- پنج ساعت از بازی برابر استونی مقابل پرتغال، قهرمان دوره قبل این تورنمنت قرار گرفتیم و در نهایت برابر تیم پرتغالی با وجود تلاش بازیکنان موفق به کسب پیروزی نشدیم. خستگی باعث شده بود با بازیکنان توان برگزاری دو بازی سخت را در یک روز نداشته باشند. در پایان هم با برتری برابر لتونی و با یک پیروزی، یک تساوی و دو شکست برابر قهرمان لیگ هلند و قهرمان دوره قبل مسابقات در جایگاه هفتم قرار گرفتیم.
وی افزود: بازیکنان ما عملکرد خوبی در این مسابقات داشتند و فرصتی شد تا از تمام بازیکنان در مسابقات استفاده کنیم. چند بازیکن جوان ما در لیگ که کمتر بازی داده شده بودند در این تورنمنت برای شهرداری کاشان به میدان رفتند و موفق هم بودند و فراتر از انتظار ظاهر شدند. در پایان بازی با لتونی هم میلاد مسائلی بهترین بازیکن میدان شد و محمد سیاوشی هم بهترین دروازه‌بان مسابقات شد.
سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان تصریح کرد: با مسئول کمیته فنی مسابقات از آلمان صحبت کردم و می گفت پیش از این شناختی از تیم‌های ایرانی نداشتم اما امروز فهمیدم که سطح بالایی در هندبال دارد و بازیکنان و مربیان آن از نظر رفتار حرفه‌ای بسیار خوب هستند. وی آینده هندبال ایران را خوب پیش‌بینی کرد و تیم ما را پدیده مسابقات دانست.
وی در پایان گفت: پس از بازی ایران و لتونی مسابقه‌ای نمادین بین کودکان کم‌توان ذهنی برگزار شد و بازیکنان ما نیز در یک اقدام زیبا 20 دقیقه با این کودکان در زمین تمرین کردند و به شدت هم مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند و این کار انعکاس زیادی داشت.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان