» » آزاده وصیلی: توسعه هندبال نیازمند تعامل با آموزش و پرورش است

آزاده وصیلی: توسعه هندبال نیازمند تعامل با آموزش و پرورش است

در تاریخ : 10.03.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2455
آزاده وصیلی: توسعه هندبال نیازمند تعامل با آموزش و پرورش استبرای اینکه کاری کنیم تا آموزش و پرورش به رشته هندبال توجه کند نیازمند تعامل دو سویه با این سازمان هستیم.
مسئول کمیته همگانی هیئت هندبال استان اصفهان:
توسعه هندبال نیازمند تعامل با آموزش و پرورش است
مسئول کمیته همگانی هیئت هندبال استان اصفهان گفت: برای اینکه کاری کنیم تا آموزش و پرورش به رشته هندبال توجه کند نیازمند تعامل دو سویه با این سازمان هستیم.
خبرگزاری فارس: توسعه هندبال نیازمند تعامل با آموزش و پرورش است

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، آزاده وصیلی پیش از ظهر امروز در نخستین گردهمایی و همایش هیات‌های هندبال شهرستان‌ها و روسای انجمن‌های هندبال پسران و دختران آموزش و پرورش و کمیته‌های هیات هندبال استان اصفهان اظهارداشت: برای اینکه کاری کنیم تا آموزش و پرورش به رشته هندبال توجه کند، نیازمند تعامل دو سویه با این سازمان هستیم.
وی با بیان اینکه باید به این موضوع فکر کنیم که رشته هندبال چه سودی برای آموزش و پرورش می‌تواند داشته باشد، تصریح کرد: باید این سازمان را به این نتیجه برسانیم که آینده هندبال با سایر رشته‌ها برای دانش‌آموزان متفاوت است و من فکر می‌کنم تاکنون با این نگاه وارد تعامل با آموزش و پرورش نشده‌ایم.

مسئول کمیته همگانی هیات هندبال استان اصفهان با طرح این سوال که مرز استعدادیابی و قهرمان‌پروری چیست، گفت: ما تاکنون این مسائل را برای خودمان روشن نکرده‌ایم، زمانی که قصد داریم هندبال را بین نونهالان گسترش دهیم، آیا به کانون‌های هندبال و اهرم‌های فعال این رشته که می‌توانند با آموزش و پرورش ارتباط برقرار کنند، فکر کرده‌ایم.

وی افزود: دبیران فعال که ظرفیت کار هندبال دارند را باید در شهرستان‌ها شناسایی و لیستی از آنها تهیه شود تا بتوان از آنها استفاده کرد و در صورتی که این کار انجام شود می‌توان به آموزش و پرورش گفت ما این مربیان را آموزش داده و هم‌اکنون شما باید مسابقات هندبال را به صورت منظم و سالانه برگزار کنید.

وصیلی تاکید کرد: تنها تعداد کمی از نونهالانی که به رشته هندبال می‌آیند به مرحله قهرمانی می‌رسند و مربیان ما باید بتوانند با استفاده از هوش هیجانی بچه‌ها، آنان را در این رشته حفظ کنند.

وی گفت: آموزش‌های اخلاقی در رده‌های پایه ضعیف است و در این مورد کار زیادی نشده است چراکه مربیان ما تنها به فکر کارهای تکنیکی و تاکتیکی نونهالان هستند.
آزاده وصیلی: توسعه هندبال نیازمند تعامل با آموزش و پرورش است
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان