» » » افتتاح مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان/رونمایی از سایت خبری هیات هندبال

افتتاح مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان/رونمایی از سایت خبری هیات هندبال

در تاریخ : 02.02.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 3306
افتتاح مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان/رونمایی از سایت خبری هیات هندبالسوت آغاز مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان به صدا درآمد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات هندبال ساحلی که به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان و هیأت هندبال استان و به مناسبت هفته نکوداشت اصفهان تدارک دیده شده است، عصر روز گذشته در زمین ساحلی پارک جنگلی ناژوان برگزار شد.
برگزاری این مسابقات در آغازین روز از اردیبهشت ماه و در فضایی خانوادگی و در کنار زاینده‌رودی که به تازگی دوباره زنده شده است، فضای مفرحی را در زمین ساحلی پارک ناژوان ایجاد کرده بود.
به گفته مسئولان برگزاری مسابقات، استقبال از این رقابت‌ها امسال بیشتر شده است و اگر لیگ برتر هندبال نیز به پایان رسیده بود، شاهد حضور تیم‌های بیشتری از سراسر کشور در این مسابقات بودیم.
مسابقات امسال در بخش مردان، از اول تا چهارم اردیبشهت ماه و با حضور ۱۲ تیم در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان برگزار می‌شود.
تیم‌های مرودشت فارس، فولاد مبارکه سپاهان، پیام صنعت اصفهان (تیم ملی هندبال ساحلی)، پردیس اصفهان، بندرانزلی، تااوکه برازجان بوشهر، نجف‌آباد و مبارکه ۸ تیم حاضر در رده سنی بزرگسالان هستند و تیم‌های سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی‌شهر، فولاد مبارکه سپاهان، دولت‌آباد، نجف‌آباد، هیأت هندبال شهرستان اصفهان، فلاورجان، آران و بیدگل و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان نیز در بخش نوجوانان با هم رقابت خواهند کرد.
افتخاری: مسابقات هندبال ساحلی هر سال باشکوه‌تر از سال گذشته برگزار می‌شود
سید حسن افتخاری مسئول کمیته هندبال ساحلی کشور در مراسم افتتاحیه این مسابقات اظهار داشت: سومین دوره مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد که مسابقات آقایان از اول تا چهارم اردیبهشت ماه و مسابقات بانوان نیز از پنجم تا هشتم اردیبهشت برگزار می‌شود.
وی افزود: این مسابقات هر سال نسبت به سال قبل باشکوه‌تر و با استقبال بیشتری از طرف تیم‌ها برگزار شده است و شهرداری اصفهان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سهم عمده‌ای در برگزاری آن دارند.
افتخاری ادامه داد: در این دوره از مسابقات، داورانی از سایر استان‌های کشور در کنار داوران اصفهانی به قضاوت می‌پردازند.
عبداللهی: شهرداری اصفهان از هیچ اقدامی در جهت همگانی کردن ورزش کوتاهی نمی‌کند
همچنین عبداللهی معاون فنی اجرایی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان در این مراسم گفت: از هیأت هندبال استان به جهت همتی که برای ترویج این رشته در شهر اصفهان داشته است تشکر می‌کنم.
وی ادامه داد: یکی از وظایف شهرداری اصفهان کمک به ترویج ورزش در شهر و پویایی ورزش شهر اصفهان است که در این راستا، هر کاری که از دست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان بربیاید در انجام آن کوتاهی نخواهیم کرد.
عبداللهی گفت: بودجه‌‌های خوبی مخصوصاً در بخش ورزش همگانی از طرف سازمان به ورزش شهر اختصاص داده شده است و شهرداری اصفهان از پتانسیل‌های سخت‌افزاری خود مانند همین زمین ساحلی ناژوان در جهت رشد ورزش شهر استفاده خواهد کرد.
وی افزود: شهرداری اصفهان برحسب وظیفه ذاتی خود در زمینه همگانی کردن ورزش هیچ کوتاهی نخواهد کرد و مطمئن باشید تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهد داد.
پس از صحبت‌های عبداللهی، از سایت هیأت هندبال استان اصفهان رسماً رونمایی شد.
این مراسم با رژه تیم‌های شرکت‌کننده ادامه یافت و سپس دو تیم نوجوانان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اصفهان و هیأت شهرستان اصفهان، دیدار افتتاحیه این مسابقات را برگزار کردند.
افتتاح مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان/رونمایی از سایت خبری هیات هندبال
افتتاح مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان/رونمایی از سایت خبری هیات هندبال
افتتاح مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان/رونمایی از سایت خبری هیات هندبال
افتتاح مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان/رونمایی از سایت خبری هیات هندبال
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان