» » » رضازاده: باعث افتخار است که در خدمت ورزش کشور باشم

رضازاده: باعث افتخار است که در خدمت ورزش کشور باشم

در تاریخ : 08.02.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2183
رضازاده: باعث افتخار است که در خدمت ورزش کشور باشمبر خود لازم می دانم که از ورزش این مرز و بوم حمایت لازم را داشته باشم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید احمد رضازاده مدیرعامل شرکت پیام صنعت فولاد سپاهان ( حامی تیم ملی هندبال ساحلی ایران در رقابت های آسیایی در کشور عمان) با بیان این مطلب اظهار داشت: شرکت پیام صنعت فولاد سپاهان، عضو انجمن صادر کنندگان محصولات فولادی ایران، عامل فعال فروش محصولات شرکت سهامی ذوب آهن، عامل فعال فروش محصولات شرکت ورق خودرویی چهارمحال و توفیق دستیابی به صادرات محصولات فولادی را دارد.
وی ادامه داد: این شرکت نیز صادرکننده محصولات فلزی وغیر فلزی به 11 کشور دنیا که همسایه های کشورمان محسوب می شوند می باشد، پیرو رسالت و مسئولیتی که داریم بر خود لازم می دانم که از ورزش این مرز و بوم حمایت لازم را داشته باشیم.
مدیرعامل شرکت پیام صنعت فولاد سپاهان تصریح کرد: این شرکت تیم هندبال ساحلی را تشکیل داد که صاحب دو مقام قهرمانی و یک مقام نایب قهرمانی کشور شد و در حال حاضر حامی تیم ملی هندبال ساحلی ایران در رقابت های آسیایی عمان هستیم و به عنوان پشتیبان در خدمت این تیم و ورزش کشور هستیم که امیدوارم مورد رضایت خداوند منان قرار گیرد.
سید احمد رضازاده پیرامون فعالیت این شرکت در حوزه ورزش بیان داشت: ما در حال حاضر باشگاهی نداریم و اگر به لطف خدا خواستیم فعالیت خود را در زمینه ورزش توسعه دهیم، ورزش هایی را مورد حمایت و تمرکز قرار می دهیم که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند تا به یاری خداوند در کنار فعالیت اقتصادی جوانان این مرز و بوم را به ورزش تشویق کنیم.
وی در پایان اضافه کرد: با توجه به اینکه ابوالحسن مهدوی رئیس فدراسیون هندبال و سیدحسن افتخاری مسئول کمیته هندبال ساحلی فدراسیون بنده را به عنوان یکی از اعضای هیئت رئیسه کمیته هندبال ساحلی پذیرفتند، امیدوارم بتوانم خدمتی برای ورزش کشورمان انجام دهم و باعث افتخار می باشد که در خدمت ورزش ایران هستم.
رضازاده: باعث افتخار است که در خدمت ورزش کشور باشم
دسته بندی : گزارشات, اخبار
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان