» » » متن زیبای انیس مرتضوی برای جامعه هندبال

متن زیبای انیس مرتضوی برای جامعه هندبال

در تاریخ : 13.02.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2514
متن زیبای انیس مرتضوی برای جامعه هندبال انیس مرتضوی نایب رئیس سابق هیات هندبال استان اصفهان متن زیبایی را برای جامعه هندبال به نگارش در آورد.
با نام و یاد خدا

سلام بر ماه پر فیض و برکت رجب، ماه خدا
سلام بر بهار زیبا، گل ها، سبزه ها و شما عزیزان که با قدوم سبز و گرمتان زینت بخش محفل ما شدید.
درود بی کران به عزیزانم در هیأت هندبال استان اصفهان و سپاس می دارم زحمات ریاست محترم انجمن هندبال ساحل کشور و همکاران گرامی را در برگزاری مسابقات هندبال ساحلی و بخصوص بزرگداشت و نکوداشت اصفهان زیبا.
سالیان متمادی همگام و همراهم بودید، دست در دست یکدیگر نهاده و در راه ارتقاء و تعالی هندبال اصفهان و بخصوص همکاری با بانوان به موفقیت های چشمگیری نائل شدیم.
بکمک ورزشکاران، مربیان و داوران ارزشمند این استان توانستیم هندبال را به گونه ای قابل قبول در کشور مطرح و زمانی به اوج برسانیم تا جایی که اصفهان را مهد هندبال کشور ساختیم در هر کجای ایران و در هر زمین هندبال کشور بازیکنان مطرح و اساسی تیم چه در بخش بانوان و چه در بخش آقایان را ورزشکاران اصفهانی بنیان گذار بوده وهستند که جا دارد به همه مربیان و ورزشکاران عزیز خسته نباشید گفته و ادامه راه و موفقیت آن ها را از ایزد منان خواستار شوم.
از کمیته محترم داوران و داوران ارزشمند نهایت سپاس و تشکر را دارم، راهتان مستدام و گامتان استوار.
از سایر کمیته ها که به جد فعال بودند، از فدراسیون محترم هندبال کشور، سازمان محترم تربیت بدنی و بخصوص بخش بانوان، باشگاه های بزرگ و قدرتمندمان از ارگان های توانا چون استانداری، شهرداری شهرمان، بسیج ورزشکاران، هیأت محترم پزشکی و همه و همه که به این موفقیت ها یار و همراه ما بودند درود می فرستم، برای ادامه راه و تلاشتان دعا گویم.
لازم می دانم از جناب می آبادی و آقایان سلیمانی، اخوان، افتخاری، آقاخان، آقاجان، توکلی، مستأجران و رحمانی و از سرکار خانم ها جوانبخت، ارشدی، کوهیان، علوی و ذوفن تشکر نموده و ورود سرکار خانم قینانی مربی توانا را بعنوان نائب رییس هیأت هندبال تبریک گفته و ضمن آرزوی سلامت و موفقیت خدمت ایشان و همه عزیزان عرض کنم بهترین مربی، داور، ورزشکار را در اختیار دارند که من به همه آن ها افتخار کرده و می کنم.
با آرزوی بهترین ها برای همه عزیزان
مرتضوی 4/2/94
متن زیبای انیس مرتضوی برای جامعه هندبال
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان