» » » رئیس فدراسیون هندبال در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

رئیس فدراسیون هندبال در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

در تاریخ : 25.01.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2463
سید ابوالحسن مهدوی رئیس فدراسیون هندبال ایران با حضور در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با مدیران این باشگاه دیدار و گفتگو کردند.رئیس فدراسیون هندبال در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید ابوالحسن مهدوی که بهمن ماه سال گذشته و با رأی مثبت مجمع انتخاباتی فدراسیون هندبال به ریاست این فدراسیون انتخاب شد، امروز به همراه حسن افتخاری دبیر هیات هندبال استان اصفهان و برخی از دست اندرکاران فدراسیون با سفر به اصفهان در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان حاضر شد.
دکتر مهرزاد خلیلیان در دیدار با مهدوی ضمن تبریک انتخاب وی به عنوان رئیس فدراسیون هندبال گفت: از اینکه خانواده هندبال را با محور اتحاد و همدلی و اعتماد و احترام گرد هم آورده اید و قصد دارید فصل نوینی را در عرصه همبستگی جامعه این رشته فراهم کنید از شما سپاسگزاریم.
وی ادامه داد: برگزاری همایش هندبال گام نخست و بزرگی در راستای هدف تان بود و فولاد مبارکه سپاهان نیز که مجددا تیم داری در لیگ برتر هندبال را آغاز کرده به عنوان باشگاهی با کارنامه در این رشته آماده همراهی و همکاری با شما و همکاران تان می باشد.
دکتر خلیلیان همچنین گزارشی از فعالیت های باشگاه در همه حوزه ها و حوزه هندبال در همه رده های سنی ارائه نمود.
سید ابوالحسن مهدوی نیز در این دیدار ضمن ابراز خشنودی از حضور دوباره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در لیگ برتر هندبال، از این تصمیم باشگاه قدردانی کرد و این موضوع را تصمیمی برای توسعه و پویایی لیگ برتر هندبال دانست.
وی همچنین از از راه اندازی اتحادیه هندبال باشگاه های کشور خبر داد و ابراز امیدواری کرد این اتحادیه بتواند به توسعه هندبال باشگاهی کشور سرعت بیشتری بخشد.
وی در پایان از برگزاری جشنواره بین المللی هندبال در مردادماه با حضور ۱۰۰ تیم داخلی و خارجی در مشهد مقدس خبر داد و مشارکت فعالانه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در این جشنواره را خواستار شد.
رئیس فدراسیون هندبال در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان