» » » سیدحسن افتخاری: مصمم به کسب ورودی مسابقات جهانی هستیم

سیدحسن افتخاری: مصمم به کسب ورودی مسابقات جهانی هستیم

در تاریخ : 29.01.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 3036
سیدحسن افتخاری: مصمم به کسب ورودی مسابقات جهانی هستیمششمین اردوی تیم ملی هندبال ساحلی ایران در زمین ساحلی پارک ناژوان اصفهان درحال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سیدحسن افتخاری سرمربی اصفهانی تیم ملی هندبال ساحلی ایران با بیان این مطلب گفت: قرار بود اردوی ششم در جزیره خارک برگزار شود که متاسفانه بنا به دلایلی آنجا برگزار نشد و همزمان اردوی ششم را در زمین ساحلی پارک ناژوان اصفهان بر پا نمودیم.
سید حسن افتخاری ادامه داد: پنجمین دوره مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی آسیا قرار است از ۱۱ اردیبهشت ماه در مسقط عمان آغاز شود که حکم انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۶ را دارد، که تیم ملی در مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان نیز تحت عنوان پیام صنعت فولاد سپاهان شرکت خواهد کرد.
افتخاری در مورد میزان آمادگی ملی‌پوشان گفت: وضعیت بازیکنان نسبتاً خوب است و کم‌کم به شرایط ایده‌آل نزدیک می‌شوند.
سیدحسن افتخاری: مصمم به کسب ورودی مسابقات جهانی هستیم
سرمربی تیم ملی ایران پیرامون مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان بیان داشت: این رقابت ها که سومین دوره آن می باشد با همکاری شهرداری، هیات هندبال استان اصفهان و دیگر باشگاه ها در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می گردد در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان ورزشکاران با هم به رقابت می پردازند.
وی تصریح کرد: پیش بینی می شود که در این رقابت ها نزدیک به 10 تیم در هر رده سنی که به 500 ورزشکار، مربی و سرپرست می رسند شرکت خواهند کرد و در این بین یک دوره کلاس توجیهی برای بانوان ناظرداوری از روز دوم اردیبهشت ماه به مدت 5 روز خواهیم داشت و ناظران داوری از سراسر کشور در کوران مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان در این دوره شرکت خواهند کرد.
سرمربی تیم ملی ایران در مورد شانس تیمش برای کسب سهمیه جام جهانی بیان داشت: چهار سال است که تیم ملی ایران هیچ اعزامی به مسابقات برون مرزی نداشته است و وقفه‌ای چندساله را تجربه کرده و حتی در مسابقات آسیایی نیز حضور نداشته است و حریفان ما در این مدت با حضور در مسابقات بین المللی از ایران جلوتر هستند.
وی افزود: خوشبختانه فدراسیون فعلی به ریاست ابوالحسن مهدوی رویکرد خوبی به هندبال ساحلی دارد و صرفنظر از نتیجه مصمم به اعزام تیم ملی به مسابقات آسیایی هستند اما در این بین مصمم هستیم که ورودی مسابقات جهانی را کسب نمائیم.
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان