» » » مهدی قشقایی راد: استقبال تماشاگران از مسابقات هر سال بيشتر می‌شود

مهدی قشقایی راد: استقبال تماشاگران از مسابقات هر سال بيشتر می‌شود

در تاریخ : 02.02.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 3090
مهدی قشقایی راد: استقبال تماشاگران از مسابقات هر سال بيشتر می‌شودهندبال ساحلی جای خود را در اصفهان باز کرده و اگر این روزها به زمین ساحلی ناژوان بیایید نوجوانان و جوانان زیادی را می‌بینید که درحال بازی هستند و فکر می‌کنم افق روشن‌تری نسبت به الان در انتظار هندبال ساحلی اصفهان باشد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مهدی قشقایی راد ملی‌پوش اصفهانی هندبال ساحلی ایران با بیان این مطلب گفت: از سال ۷۸ که مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی کشور برگزار شد، تیم اصفهان با نام‌های مختلفی مانند سپاهان، ذوب‌آهن و یا منتخب اصفهان در این مسابقات شرکت کرده و همیشه یکی از مقام‌های اول یا دوم ایران را به خود اختصاص داده است و حتی چند عنوان بین‌المللی نیز در کارنامه هندبال استان اصفهان ثبت شده است.
وی افزود: مثلاً تیم اصفهان دو سال قبل در تورنمنت قبرس قهرمان شد و تیم سپاهان در مسابقات اوکراین به مقام سوم رسید. هندبال ساحلی در اصفهان جای خود را باز کرده است و با اینکه چند سال قبل افتی را تجربه کردیم اما در ۵ سال اخیر به همت آقای افتخاری و دیگران ۳ مقام قهرمانی و دو نایب‌قهرمانی برای اصفهان به دست آمده است.
قشقایی راد با اشاره به برگزاری مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان گفت: اگر این روزها به زمین ساحلی ناژوان بیایید نوجوانان و جوانان زیادی را می‌بینید که درحال بازی هستند و فکر می‌کنم افق روشن‌تری نسبت به الان در انتظار هندبال ساحلی اصفهان باشد چون اصفهان بهترین پتانسیل را در هندبال ساحلی کشور دارد.
وی ادامه داد: ۹۰ درصد ترکیب تیم ملی هندبال ساحلی ایران را بازیکنان اصفهانی تشکیل می‌دهند و حتی ۱۰ درصد باقیمانده نیز در اصفهان رشد کرده و در تیم‌های اصفهانی بازی کرده‌اند.
رئیس انجمن ساحلی هیأت هندبال استان در مورد زمین‌های مخصوص این رشته گفت: در اصفهان به جز زمین ساحلی پارک ناژوان، زمین‌های دیگری هم وجود دارد اما این زمین تنها زمین تخصصی این رشته است، البته مذاکراتی با شهرداری و چند ارگان دیگر داشته‌ایم تا چند سایت ساحلی دیگر در سه نقطه شهر و در امتداد زاینده‌رود تأسیس شود تا به توسعه این رشته کمک بیشتری شود.
وی بیان داشت: استقبال نونهالان و نوجوانان اصفهانی از این رشته بسیار بالاست چون بسیار مفرح است و جنبه سرگرمی دارد.
وی در مورد نقش مسابقات هفته نکوداشت اصفهان در شناساندن این رشته به مردم گفت: این مسابقات در سال اول فقط با حضور ۶ تیم داخلی استان برگزار شد، سال گذشته ۲ تیم از خارج استان داشتیم و امسال ۴ تیم و قرار بود امسال چند تیم خارجی هم در مسابقات حضور داشته باشند که به دلیل زمان کم برای هماهنگی این اتفاق نیفتاد ولی مطمئن باشید سال آینده این مسابقات به صورت بین‌المللی برگزار خواهد شد. مسابقات در تقویم شهرداری و فدراسیون ثبت شده است و استقبال تماشاگران نیز هر سال بیشتر شده است و حتی اشخاصی برای حمایت مالی از این رشته اعلام آمادگی کرده‌اند.
قشقایی راد در پایان گفت: متأسفانه لیگ برتر هندبال ایران امسال خیلی طولانی شد و بازیکنان و مربیان لیگ فرصت حضور در مسابقات هفته اصفهان را از دست دادند وگرنه سطح مسابقات به مراتب از مسابقات قهرمانی کشور هم بیشتر می‌شد.
مهدی قشقایی راد: استقبال تماشاگران از مسابقات هر سال بيشتر می‌شود
دسته بندی : آقایان, اخبار, ساحلی
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان