» » نگاه ویژه علیرضا رحیمی به هندبال ساحلی ایران

نگاه ویژه علیرضا رحیمی به هندبال ساحلی ایران

در تاریخ : 11.01.96
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1366
نگاه ویژه علیرضا رحیمی به هندبال ساحلی ایرانبا برنامه ریزی مناسب برای هندبال ساحلی می توان نتایج خوبی را کسب نمود.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال ایران پس از حضور در اصفهان و در جمع ملی پوشان هندبال ساحلی ایران، به خبرنگار ما گفت: قبل از هرچیز وظیفه خود می دانم از همه کسانیکه برای ورزش استان اصفهان زحمت می کشند به ویژه مسئولین هیات هندبال استان اصفهان و شخص سید حسن افتخاری، تقدیر و تشکر نمایم و از اینکه میزبان ملی پوشان هندبال ساحلی بودند کمال تشکر را دارم.
وی در مورد تیم ملی هندبال ساحلی کشورمان اظهار داشت: تیم ملی هندبال ساحلی نیاز به یک برنامه ریزی خوب و منظم دارد و از سید حسن افتخاری سرمربی این تیم خواستم که برنامه یکساله ایی را برای این تیم تنظیم کند، تا بر اساس این برنامه بتوانیم آنها را به خوبی و به موقع اجرایی کنیم.
رحیمی تصریح کرد: مطمئن باشید اگر هندبال ساحلی برنامه منظم و خوبی داشته باشد نتایج خوبی برای این رشته در آسیا رقم خواهد خورد، ما مقام چهارمی آسیا را در کارنامه داریم و زمانی حرف اول را در آسیا می زدیم، اکنون با برنامه ریزی منظم می توانیم دوباره به جایگاه اصلی مان در آسیا برسیم.
رئیس فدراسیون هندبال ایران پیرامون پیشنهاد خبرنگار ما برای داشتن لیگ هندبال ساحلی در کشور گفت: اگر هندبال ساحلی ایران لیگ داشته باشد بهترین خواهد بود، یک فدراسیون بهترین برنامه اش برگزاری لیگ منظم می باشد و گل سرسبد هر فدراسیون لیگ آن محسوب می شود، اگر ما لیگ هندبال ساحلی ایران را حتی با 3 یا 4 تیم آغاز کنیم، در آینده نتایج خوبی برای این رشته کشورمان حاصل می شود و بنده با این پیشنهاد شما کاملا موافق هستم.
علیرضا رحیمی پیرامون مسابقات هندبال ساحلی نکوداشت اصفهان با حضور تیم های دیگر کشورها تاکید کرد: وقتی یک رویداد بین المللی ورزشی بخواهد در استانی برگزار شود، بدون شک همه ارگان ها و دستگاه های دولتی کمک خواهند کرد که این رویداد به نحو احسنت میزبانی شود چراکه بخاطرآبروی مملکت سنگ تمام خواهند گذاشت.
وی ادامه داد: زمانیکه بنده مسئول ورزش استان اصفهان بودم، اگر رویداد بین المللی برگزار می شد همه ارگان ها و دستگاه های دولتی اعم از استانداری، شهرداری و ... دست به دست هم می دادند تا این مسابقات در سطح بالایی برگزار شود.
علیرضا رحیمی در پایان گفت: این را بگویم اگر تیم های کشورهای دیگر درخواست دادند در مسابقات هندبال ساحلی نکوداشت اصفهان شرکت کنند همه تلاش فدراسیون این است که مقدمات حضور تیم های خارجی را در این رقابت ها مهیا کند.
نگاه ویژه علیرضا رحیمی به هندبال ساحلی ایران

نگاه ویژه علیرضا رحیمی به هندبال ساحلی ایران
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان