» » سیدحسن افتخاری: هندبال ساحلی باید وارد مدارس شود

سیدحسن افتخاری: هندبال ساحلی باید وارد مدارس شود

در تاریخ : 07.02.98
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 86
سیدحسن افتخاری: هندبال ساحلی باید وارد مدارس شودقصد داریم رشته هندبال ساحلی را وارد مدارس کرده و مسابقات استانی مدارس را نیز برگزار کنیم.
سیدحسن افتخاری رئیس کمیته هندبال ساحلی فدراسیون و رئیس هیات هندبال استان اصفهان با اشاره به شروع هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی هندبال ساحلی هفته فرهنگی اصفهان از پنجشنبه پنجم اردیبهشت ماه با بیان مطلب بالا اظهار داشت: در مجموع بیش از ۶۰ تیم در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان در دو بخش دختران و پسران از کل کشور در این دوره از مسابقات حضور دارند.
رئیس کمیته هندبال ساحلی فدراسیون ادامه داد: حضور تیم ملی هندبال ساحلی عمان برای نخستین‌بار به عنوان نایب‌قهرمان آسیا در این دوره از رقابت‌ها حضور دارد. این مسابقات حکم انتخابی داشته و انجمن هندبال ساحلی فدراسیون قصد دارد اعضای تیم ملی را از همین مسابقات انتخاب کند، همچنین برای ارتقای سطح داوری، یک دوره داوری درجه دو نیز در کنار این مسابقات برگزار شد.
رئیس هیات هندبال استان اصفهان با تاکید بر اینکه یکی از اهداف برگزاری این تورنمنت، برگزاری مسابقات هندبال ساحلی استانی است، گفت: قصد داریم رشته هندبال ساحلی را وارد مدارس کرده و مسابقات استانی مدارس را نیز برگزار کنیم تا با معرفی نفرات قوی به تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان و بزرگسالان، در نهایت حضوری پرقدرت در مسابقات آسیایی ۲۰۱۹ چین داشته باشیم.
وی با بیان اینکه مسابقات بین‌المللی هندبال ساحلی هفته فرهنگی اصفهان از بزرگترین رویدادهای فرهنگی ورزشی شهر اصفهان است، گفت: این تورنمنت هر ساله به همت هیئت هندبال استان اصفهان و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، آموزش و پرورش، شرکت ذوب آهن و باشگاه‌ فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن از پنجم اردیبهشت ماه در پارک ساحلی ناژوان آغاز و تا امروز (شنبه) ادامه دارد.
سیدحسن افتخاری: هندبال ساحلی باید وارد مدارس شود
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان