» » هندبالیست تیم ذوب‌آهن اصفهان: کادر فنی بسیار خوبی داریم

هندبالیست تیم ذوب‌آهن اصفهان: کادر فنی بسیار خوبی داریم

در تاریخ : 15.08.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 39
هندبالیست تیم ذوب‌آهن اصفهان: کادر فنی بسیار خوبی داریمجهانبخش شیبانی گفت: در دور رفت عملکرد خوبی داشتیم و فقط در بازی آخر به جوان بودن و اشتباهات فردی خودمان نتیجه را واگذار کردیم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، جهانبخش شیبانی بازیکن تیم هندبال ذوب‌آهن اصفهان در خصوص دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال کشور گفت: سطح مسابقات از نظر کیفی واقعا خوب بود، چون تیم‌ها بخاطر شیوع کرونا مدت زیادی تعطیل بودند و تمرین نداشتند و از طرفی هم فرصتی که برای آماده‌سازی تا حضور در لیگ را داشتند بسیار کوتاه بود ولی با این حال بازی‌های خوبی را انجام دادند.
وی درباره تیم خود در این رقابت ها اظهار داشت: ما فصل گذشته تیم بسیار خوب و قوی داشتیم، اما امسال به‌خاطر شرایطی که کرونا ایجاد کرد و یکسری از مسائل شخصی خود بازیکنان تعدادی از ملی‌پوشان از جمع ما جدا شدند.
جهانبخش شیبانی تصریح کرد: کادر فنی بسیار خوبی داریم، در کنارش بازیکنان جوان و با انگیزه هم داریم ولی واقعیت این است که باشگاه ذوب آهن سطح توقع خود را پائین آورده و بیشتر برای ارائه بازی خوب تلاش می‌کنیم تا قرار گرفتن روی سکو، در دور رفت هم عملکرد خوبی داشتیم و فقط در بازی آخر به جوان بودن و اشتباهات فردی خودمان نتیجه را واگذار کردیم.
بازیکن تیم هندبال ذوب‌آهن در پایان با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ برتر به طور متمرکز در تهران گفت: شیوه متمرکز به هر حال روش جدیدی بود که فدراسیون هندبال خیلی خوب از پس این کار بر آمد، تیم‌ها همه تست کرونا دادند، حق خروج از هتل برای هیچ‌کس وجود نداشت و سایر اقداماتی که واقعا باعث شد دور اول لیگ به خوبی برگزار شود.
هندبالیست تیم ذوب‌آهن اصفهان: کادر فنی بسیار خوبی داریم
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان