» » عنوان سومی لیگ برتر هندبال برای بانوان سپاهانی

عنوان سومی لیگ برتر هندبال برای بانوان سپاهانی

در تاریخ : 04.12.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 115
عنوان سومی لیگ برتر هندبال برای بانوان سپاهانی تیم هندبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با غلبه بر تاسیسات دریایی تهران جایگاه سوم شانزدهمین دوره لیگ برتر ایران را از آن خود کرد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، در دیدار رده بندی لیگ برتر هندبال بانوان ایران ساعتی پیش دو تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و تأسیسات دریایی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان هندبالیست‌های سپاهانی توانستند با برتری ۲۹ بر ۲۰ عنوان سومی را به دست آورند. دفاع مستحکم فولاد مبارکه سپاهان و اشتباهات بازیکنان تأسیسات نتیجه نهایی را رقم زد. نیمه اول این دیدار نیز ۸-۱۲ به سود سپاهان پایان یافت. نکته جالب توجه اینکه شاگردان فاطمه محمد خانی در فصل قبل لیگ برتر هندبال بانوان چهارم و تأسیسات سوم شده بود.
فاطمه محمدخانی سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان پس از دستیابی به مقام سوم لیگ برتر هندبال بانوان گفت: بچه ها انگیزه بالایی داشتند که بهتر از عنوان چهارم فصل قبل لیگ عمل کنند. از نظر من تیم سپاهان مقام اول را دارد چون بازیکنانم عالی کار کردند و تنها یک بدشانسی در مرحله ضربدری باعث شد بازی را واگذار کنیم وگرنه تیمی بودیم که در پنج دقیقه آخر مسابقه با اشتادسازه توانستیم شش گل را جبران کنیم.
وی با بیان اینکه ما از ابتدای لیگ برای قهرمانی می جنگیدیم، درباره بهترین بازیکن تیمش در بازی امروز نیز گفت: از نظر من تمام بازیکنانم بهترین بازیکن میدان امروز بودند. بچه ها از شروع تمرینات همدل شده بودند که امسال بتوانیم حتما روی سکوی اولی باشیم.
فاطمه محمدخانی افزود: البته می شد مسابقات دور آخر لیگ بانوان را مثل لیگ برتر مردان دوره ای برگزار کرد اما به هر حال تیم سپاهان عالی کار کرد و نمایش بازیکنانم در بازی امروز در شان طلایی پوشان بود.
سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان در پایان گفت: بازیکنان جوانم در سال های آینده حرف های زیادی برای گفتن و ایستادن روی سکوهای بهتر دارند، خوشحالم که لیگ امسال لیگ بازیکنان و مربیان جوان بود و همین امر آینده درخشانی در هندبال بانوان رقم می زند.
در مسابقه فینال لیگ برتر هندبال بانوان که دقایقی پیش در سالن شهید قاسم سلیمانی فدراسیون هندبال به پایان رسید، اشتادسازه مشهد موفق شد در یک بازی جذاب و دلچسب شهید شاملی را شکست دهد و عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کند. نیمه نخست این بازی با نتیجه 16 بر 11 به سود اشتادسازه مشهد تمام شد، دو تیم در نیمه دوم بازی نزدیکی را به نماش گذاشتند اما نماینده مشهد با استفاده بهتر از موقعیت های خود در نهایت موفق شد با نتیجه 29 بر 26 شهید شاملی را شکست داده و از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.
عنوان سومی لیگ برتر هندبال برای بانوان سپاهانی
عنوان سومی لیگ برتر هندبال برای بانوان سپاهانی
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان