» » گیتی‌پسند و پرواز اصفهان پیروز شدند

هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران؛

گیتی‌پسند و پرواز اصفهان پیروز شدند

در تاریخ : 16.01.03
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 114
گیتی‌پسند و پرواز اصفهان پیروز شدندهفته پانزدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران با پیروزی گیتی‌پسند و پرواز هوانیروز اصفهان مقابل حریفان همراه شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، شب گذشته با برگزاری ۶ دیدار هفته پانزدهم سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور به پایان رسید که طی آن کازرون و فولادمبارکه سپاهان به تساوی رضایت دادند، گیتی‌پسند دست پر از گچساران بازگشت و پرواز هوانیروز در یک بازی غیرمنتظره برابر پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد به برتری رسید تا دومین برد خود را جشن بگیرد.
در حساس‌ترین بازی هفته پانزدهم دو تیم رقیب نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و فولاد مبارکه سپاهان در سالن ناظم الشریعه شیراز به مصاف هم رفتند که در پایان هر دو تیم به تساوی ۲۷-۲۷ رضایت دادند این در حالی بود که سپاهان در اکثر دقایق این بازی از حریف سنتی خود پیش بود. این نخستین تساوی نماینده کازرون در لیگ سی و ششم بود.
پرواز هوانیروز دیگر نماینده اصفهان، میزبان پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد بود که توانست ۳۳ بر ۲۶ حریف خود را با شکست بدرقه کند تا دومین برد خود را جشن بگیرد و ۶ امتیازی شود.
همچنین گیتی‌پسند به روند بردهای خود ادامه داد و برنده جدال در گچساران شد.
صنعت مس کرمان نیز در یک بازی سخت و نفسگیر تنها به لطف یک گل بیشتر، دو امتیاز بازی با سپاهان نوین را با خود به کرمان برد تا همچنان با ۳۰ امتیاز صدرنشین لیگ برتر باشد.
پیکان سبزوار نیز که میزبان فرازبام خائیز دهدشت بود علی رغم شکست در نیمه نخست برابر جوانان دهدشت، در نیمه دوم توانست ۲۷ بر ۲۶ پنجمین برد خود را کسب کند. طبس نیز ۳۱ بر ۲۷ آلومینیوم اراک را از پیش رو برداشت.

نتایج کامل دیدارهای هفته پانزدهم از این قرار است:
هفته پانزدهم – چهارشنبه – 15 فروردین 1403:
نفت و گاز گچساران ۱۹ - گیتی پسند اصفهان ۲۵
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۷ - فولاد مبارکه سپاهان ۲۷
پیکان خراسان ۲۷ - فرازبام خاییز دهدشت ۲۶
فولاد سپاهان نوین ۲۵ - صنعت مس کرمان ۲۶
پرواز هوانیروز اصفهان ۳۳ - پلیمر خلیج فارس خرم آباد ۲۶
آلومینیوم اراک ۲۷ - زغال سنگ طبس ۳۱

با این نتایج صنعت مس کرمان با یک بازی کمتر و ۳۰ امتیاز صدرنشین باقی ماند، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با ۲۷ و گیتی‌پسند با ۲۵ امتیاز دوم و سوم هستند.
فولاد مبارکه سپاهان با ۲۲، زغال‌سنگ طبس با ۲۱، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با ۱۹، نفت و گاز گچساران با ۱۸، پیکان خراسان با ۱۲، سپاهان نوین با ۱۰، پرواز هوانیروز با ۶، آلومینیوم اراک با ۵ و فرازبام خائیز دهدشت با ۲ امتیاز رده‌های چهارم تا دوازدهم را در اختیار دارند.
هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال مردان 20 فروردین برگزار می شود.
گیتی‌پسند و پرواز اصفهان پیروز شدند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان