هفته نوزدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران؛

قهرمانی زود هنگام مس کرمان

در تاریخ : 11.02.03
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 81
قهرمانی زود هنگام مس کرمانهفته نوزدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران با قهرمانی زودهنگام صنعت مس کرمان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، هفته نوزدهم سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان ایران روز گذشته با قطعی شدن قهرمانی زودهنگام صنعت مس کرمان، پیروزی شهید شاملی کازرون و گیتی‌پسند و همچنین تلاش دو تیم آلومینیوم اراک و پرواز هوانیروز برای بقا در لیگ برتر به پایان رسید.
در مهمترین دیدار صنعت مس کرمان توانست با پیروزی مقابل زغال سنگ طبس و کسب نوزدهمین پیروزی پیاپی خود و رساندن امتیارات خود به عدد 40، سه هفته مانده به پایان مسابقات، قهرمانی خود را قطعی کند. نیروی زمینی شهید شاملی کازرون نیز 32 بر 25 فراز بام خائیز دهدشت را شکست داد تا با 33 امتیاز همچنان در رده دوم جدول بایستد و منتظر دیدار حساس با شاگردان کیوان صادقی در شهر اصفهان و در هفته بیستم باشد.
پرواز هوانیروز اصفهان هم که به گچساران رفته بود تا با نفت و گاز بازی کند، دست به کار بزرگی زد و توانست شاگردان حمید ربانی کیا را در خانه متوقف کند و در امتیاز 27 با این تیم به تساوی برسد تا امیدهای خود را برای بقا در لیگ زنده نگه دارد.
فولاد مبارکه سپاهان نیز کار سختی مقابل پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد نداشت و 41 بر 24 به پیروزی آسان رسید تا با 28 امتیاز امید فراوانی برای رسیدن به سکوی سوم لیگ داشته باشد.
در آخرین دیدار و در دربی اصفهان گیتی‌پسند مقابل همشهری خود موفق ظاهر شد و با پیروزی مقتدرانه خود برای نیروی زمینی شهید شاملی که در هفته آینده با این تیم بازی دارد، خط و نشان کشید.

نتایج کامل رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر هندبال به این شرح است:
هفته نوزدهم – دوشنبه – 10 اردیبهشت 1403:
صنعت مس کرمان 32 - زغال سنگ طبس 24
نفت و گاز گچساران 27 - پرواز هوانیروز اصفهان 27
آلومینیوم اراک 32 - پیکان خراسان 32
فولاد مبارکه سپاهان 41 -پلیمر خلیج فارس خرم آباد 24
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 32 - فرازبام خاییز دهدشت 25
سپاهان نوین 17 - گیتی پسند اصفهان 24
با این نتایج صنعت مس کرمان با 40 امتیاز به قهرمانی رسید و تیم‌های نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون و گیتی‌پسند با 33 امتیاز دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند.
فولاد مبارکه سپاهان با 28، زغال‌سنگ طبس و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با ۲۳، نفت و گاز گچساران با ۲1، پیکان خراسان با ۱5، سپاهان نوین با ۱۰، آلومینیوم اراک با 8، پرواز هوانیروز با 7 و فرازبام ‌خائیز دهدشت با ۶ امتیاز در رده‌های بعدی جای گرفته‌اند.
براساس آئین‌نامه مسابقات لیگ برتر هندبال چنانچه در پایان مسابقات لیگ یا متمرکز دو یا چند تیم در مجموع دارای امتیاز مساوی باشند، رده‌بندی ابتدا براساس محاسبه امتیازات رد و بدل شده بین همان تیم‌های هم امتیاز انجام می‌شود، سپس تفاضل گل‌های رد و بدل شده بین تیم‌های هم امتیاز و گل زده بیشتر تیم رتر را مشخص خواهد کرد.
سپس در صورت عدم حصول نتیجه تفاضل گل در کل مسابقات و گل زده بیشتر در کل مسابقات رده‌بندی را مشخص خواهد کرد.
لازم به توضیح است که هفته بیستم لیگ برتر هندبال 17 اردیبهشت برگزار می‌شود.
قهرمانی زود هنگام مس کرمان
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان