» » سید حسن افتخاری: برخی شهرستان‌ها چرخ هندبال استان اصفهان را می‌چرخانند

سید حسن افتخاری: برخی شهرستان‌ها چرخ هندبال استان اصفهان را می‌چرخانند

در تاریخ : 17.01.98
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 699
سید حسن افتخاری: برخی شهرستان‌ها چرخ هندبال استان اصفهان را می‌چرخانندبرخی شهرستان‌ها در کنار باشگاه‌های ورزشی کمک بزرگی به هندبال اصفهان می‌کنند و چرخ هندبال را می‌چرخانند.
به گزارش هیات هندبال استان اصفهان، سید حسن افتخاری رئیس هیأت هندبال استان اصفهان با بیان این مطلب گفت: هیأت هندبال در چند سال گذشته در تمامی رده‌های سنی مسابقات قهرمانی استان اصفهان را برگزار می‌کند، این موضوع کمک می‌کند تا استعداد‌هایی که در رده‌های سنی مختلف به هندبال می‌آیند در این رشته باقی بمانند.
رئیس هیأت هندبال استان اصفهان افزود: تیم پسران سپاهان در 3 رده نونهالان، نوجوانان و جوانان در کشور اول شدند و تیم دختران سپاهان در رده‌های نونهالان و نوجوانان نایب‌قهرمانی و در رده جوانان قهرمانی را کسب کردند.
وی در ادامه بیان داشت: اصفهان 3 تیم سپاهان، ذوب‌آهن و نجف‌آباد را در لیگ برتر آقایان داشت که سپاهان قهرمان شد و ذوب‌آهن در رده پنجم قرار گرفت، در لیگ برتر بانوان نیز ذوب‌آهن و سپاهان حضور داشتند که به ترتیب سوم و چهارم شدند.
افتخاری با بیان این‌که در مجموع 13 تیم از اصفهان در لیگ‌های مختلف کشوری حاضر بودند، گفت: کلاس‌های داوری و مربی‌گری درجه 3 و درجه 2 در طی سال گذشته برگزار شد؛ مربیان اصفهانی نیز عملکرد درخشانی داشتند و شاهد عضویت آن‌ها در تیم‌های ملی رده‌های مختلف بودیم.
رئیس هیأت هندبال استان اصفهان تصریح کرد: 6 هندبالیست اصفهانی در اروپا بازی می‌کنند که محسن باباصفری در لیگ رومانی به عنوان دروازه‌بان برتر انتخاب شد؛ 2 بازیکن در تیم ملی بانوان داشتیم و 5 بازیکن نیز در تیم ملی ساحلی حاضر بودند.
وی با اشاره به این‌که به مناسبت هفته نکوداشت اصفهان و به مناسبت روز اصفهان مسابقاتی با حضور تیم‌های خارجی برگزار شد، بیان داشت: در مسابقات استعداد‌های برتر کشور نیز در هر 3 رده پسران، دختران و ساحلی عنوان قهرمانی را کسب کردیم.
افتخاری همچنین عنوان کرد: شهرستان‌هایی همچون نجف‌آباد، شاهین‌شهر، خمینی‌شهر، فلاورجان، کاشان، برخوار و لنجان در کنار باشگاه‌های ورزشی کمک بزرگی به هندبال اصفهان می‌کنند و چرخ هندبال را می‌چرخانند.
رئیس هیأت هندبال استان اصفهان در پایان خاطر‌نشان کرد: مشکل اصلی و دغدغه همه هیأت‌های بحث‌های مالی است اما هیأت هندبال استان اصفهان به دنبال جذب اسپانسر بوده است، با این وجود در طول سال میزبان چندین دوره از اردو‌های تیم‌های ملی هندبال سالنی و ساحلی بوده‌ایم.
سید حسن افتخاری: برخی شهرستان‌ها چرخ هندبال استان اصفهان را می‌چرخانند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان