» » مبتلا شدن 8 سپاهانی به بیماری کرونا

مبتلا شدن 8 سپاهانی به بیماری کرونا

در تاریخ : 30.07.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 78
مبتلا شدن 8 سپاهانی به بیماری کرونا تیم فولاد مبارکه سپاهان در حالی امروز در جریان رقابت‌های لیگ برتر هندبال زنان بازی خواهد کرد که ۸ نفر از اعضای تیمش به دلیل مثبت شدن تست کرونا به خانه بازگشته اند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مسابقات لیگ برتر هندبال زنان از دوشنبه ۲۸ مهرماه استارت خورد. از همه نفرات حاضر در تیم‌ها بعد از ورود به تهران تست pcr گرفته شد. سرپرست تیم فولاد مبارکه سپاهان می‌گوید که در اولین باری که تست گرفته شده است ۴ بازیکن و سه نفر از اعضای کادر فنی مبتلا به کووید ۱۹ بوده اند. البته آنها تا جواب تست آماده شود حدود یک روز در کنار سایر هم تیمی‌ها حضور داشتند و بعد قبل از بازی روز نخست به اصفهان بازگشتند.
اعضای این تیم مجددا شب گذشته تست دادند که یک نفر دیگر هم تستش مثبت شد و به اصفهان بازگشت. البته این بازیکن در روز نخست مسابقات مقابل تیم اشتادسازه به میدان رفته بود.
زهره دیانی سرپرست تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در مورد مثبت شدن تست برخی از بازیکنانش اظهار کرد: ما از اصفهان که آمدیم مشکلی نبود. روز بعد از اینکه رسیدیم در فدراسیون تست دادیم و جواب آن روز بعد اعلام شد. تست ۴ بازیکن و سه نفر از اعضای کادر فنی مثبت شد که ما بلافاصله اتاق آن‌ها را جدا کردیم و صبح روز بعد با اتوبوس به اصفهان فرستادیم.
وی در ادامه گفت: در این شرایط استرس و نگرانی در تیم بالا رفت و این‌ها روی بازی نخست تیم ما با اشتادسازه تاثیر گذاشت. از میان ۴ بازیکنی که تستشان مثبت شد ۳ نفر جزو ارنج اصلی تیم ما بودند و آن‌ها را از بازی اول نداشتیم. نمی‌دانم چرا جواب تست بازیکنانم مثبت شد. این تست را از همه تیم‌ها گرفتند.
سرپرست تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان در ادامه گفت: ما صبح شنبه تست دادیم ولی جواب آن را یکشنبه شب گرفتیم. ما تا آن لحظه هم نمی‌دانستیم که بازیکنان یا کادرمان مشکلی دارند. هیچ علائمی هم نداشتند. البته ما همان شب آن‌ها را قرنطینه کردیم و هماهنگ کردیم که باشگاه اتوبوس بفرستد و آن‌ها را به اصفهان اعزام کردیم.
وی در پاسخ به این سوال که بعد از مثبت شدن تست آن افراد آیا از سایر نفرات تیم تست مجدد گرفته شد گفت: بله. یک تست دیگر دیشب دادیم و تست تنها یک نفر مثبت شد. این بازیکن روز نخست هم در در ترکیب تیم بود و بازی کرد، چون تستش در روز نخست منفی شده بود. اکنون درخواست کردیم که او به اصفهان برگردد. سایر افراد خداراشکر خوب بودند. امروز هم یک بازی داریم که مقابل کربنات سدیم خواهد بود.
مبتلا شدن 8 سپاهانی به بیماری کرونا
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان