» » شاگردان مرتجی برنده دیدار طلایی‌ها/ پیروزی دلچسب گیتی‌پسند

هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال مردان ایران؛

شاگردان مرتجی برنده دیدار طلایی‌ها/ پیروزی دلچسب گیتی‌پسند

در تاریخ : 22.12.02
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 167
شاگردان مرتجی برنده دیدار طلایی‌ها/ پیروزی دلچسب گیتی‌پسند هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال مردان با پیروزی گیتی‌پسند و فولادمبارکه سپاهان همراه شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، هفته چهاردهم سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور روز دوشنبه 21 اسفندماه 1402با برگزاری 6 دیدار به پایان رسید که طی آن تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، زغال سنگ طبس و صنعت مس کرمان توانستند مسابقات سال 1402 را با پیروزی به پایان برسانند.
هفته چهاردهم با دربی اصفهان آغاز شد جایی که برادران سپاهان مقابل هم به میدان رفتند و در پایان این فولاد مبارکه سپاهان بود که توانست 26 بر 24 سپاهان نوین را شکست دهد و دو امتیاز این بازی را به جمع امتیازات خود اضافه کند.
گیتی‌پسند اصفهان نیز که به دهدشت رفته بود، بازی سختی مقابل شاگردان جوان مجید پارسایی داشت و به سختی و میلیمتری توانست 23 بر 22 به اصفهان بازگردد و سال 1402 را با ایستادن در رده سوم جدول رده‌بندی به پایان برساند.
پرواز هوانیروز نیز که به طبس رفته بود، در یکی از نمایشهای خوب فصل خود بازی بسیار خوبی مقابل یکی از مدعیان فصل ارائه کرد اما در نهایت این طبس بود که با سه گل بیشتر 28 بر 25، به برتری رسید تا هم امتیاز پلیمر شود و در رده پنجم جدول قرار بگیرد. گفتنی است پیش از این دیدار یادبود مرحوم علیرضا جعفریان، بازیکن هندبال در دهه 60 و 70، با حضور خانواده وی در سالن محل برگزاری این مسابقه برگزار شد.

نتایج کامل بازی‌های هفته چهاردهم لیگ برتر هندبال مردان به این شرح است:
هفته چهاردهم – دوشنبه – 21 اسفند 1402:ساعت 14:00/
فولاد مبارکه سپاهان 26 - فولاد سپاهان نوین 24
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 37 - نفت و گاز گچساران 20
فرازبام خاییز دهدشت 22 - گیتی پسند اصفهان 23
پلیمر خلیج فارس خرم آباد 28 - پیکان خراسان 25
زغال سنگ طبس 28 - پرواز هوانیروز اصفهان 25
صنعت مس کرمان 35 - آلومینیوم اراک 31
هم‌اکنون صنعت مس کرمان با 28 امتیاز از 13 بازی خود در لیگ صدرنشین است، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با همین تعداد بازی و 24 امتیاز و گیتی‌پسند با 14 بازی و 23 امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.
فولاد مبارکه سپاهان با 21، زغال‌سنگ طبس و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با 19، نفت و گاز گچساران با ۱۸، سپاهان نوین اصفهان و پیکان خراسان (13 بازی) با ۱۰، آلومینیوم اراک با ۱۲ بازی و ۵ امتیاز، پرواز هوانیروز با ۴ و فرازبام خائیز دهدشت با ۲ امتیاز در رده‌های بعدی جدول رده‌بندی جای گرفته‌اند.
لازم به ذکر است هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال مردان 15 فروردین سال 1403 برگزار می‌شود.
شاگردان مرتجی برنده دیدار طلایی‌ها/ پیروزی دلچسب گیتی‌پسند
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان