» » مریم غلامی: قصد داشتم هندبال را کنار بگذارم

مریم غلامی: قصد داشتم هندبال را کنار بگذارم

در تاریخ : 20.09.98
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 166
مریم غلامی: قصد داشتم هندبال را کنار بگذارمبازیکن تیم هندبال ریف اصفهان: شروع ورزشم با والیبال بود و از سن 9 سالگی هندبال را شروع کردم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مریم غلامی هندبالیست با تجربه اصفهانی است که از 9 سالگی هندبال را شروع کرد و با وجود چند مصدومیت شدیدی که داشت باز به میادین بازگشت.
وی متولد اول دی ماه 72 است که سابقه بازی در تیم های مطرح کشور از جمله سپاهان و ذوب آهن را دارد و تا به حال چند قهرمانی کشوری در هندبال ساحلی نیز داشته است.
مریم غلامی اینگونه صحبت های خود را آغاز کرد: شروع ورزشم با والیبال بود و از سن 9 سالگی به هندبال سوق پیدا کردم، در سن 11 سالگی از باشگاه ذوب آهن پیشنهاد داشتم و به این تیم رفتم و چون ذوب آهن تیم پایه نداشت با تیم بزرگسالان تمرین می کردم، همچنین
دو سال هم سابقه حضور در تیم فولاد مبارکه سپاهان را دارم.
غلامی افزود: در 14 سالگی به مسابقات المپیاد ایرانیان امید رفتم و پدیده آن مسابقات شدم و از آن موقع به صورت حرفه ای در لیگ به کار گرفته شدم و رفته رفته خط زن فیکس تیم شدم.
بازیکن تیم ریف اصفهان بیان کرد: به تیم ملی جوانان دعوت شدم که در آخرین اردو با مصدومیت ACL روبرو شدم و به همین دلیل از مسابقات آسیایی جوانان که به میزبانی قزاقستان برگزار شد جا ماندم.
وی افزود: دو سال به دلیل مصدومیت و عمل پا که داشتم از هندبال دور بودم، بعد از مصدومیت سختی که داشتم به ذوب آهن بازگشتم و خیلی خوب بودم تا اینکه باز مصدوم شدم و با پارگی مینیکس روبرو شدم.
وی ادامه داد: قصد داشتم هندبال را کنار بگذارم اما باز چند ماهی است که به تیم ریف اصفهان در لیگ دسته اول پیوسته ام.
بازیکن تیم ریف اصفهان اظهار داشت: یکی از مشکلات مهم هندبال اصفهان اسپانسر هایی هستند که آن طور که باید باشند نیستند و خوب حمایت نمی کنند.
غلامی بیان کرد: همانطور که آقایان میتوانند لژیونر شوند و پیشرفت کنند بانوان هم میتوانند پیشرفت کنند، اگر آقایان در کنار بانوان همکاری داشته باشند شرایط خیلی بهتر خواهد شد.
مریم غلامی: قصد داشتم هندبال را کنار بگذارم
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان